Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megismertem egy lányt akiről...

Megismertem egy lányt akiről kiderült, hogy a Jehova tanúi vallást követi én meg nem. A kérdés lényegében az, hogy lefeküdhetnek-e házasság előtt és ha nem, de mégis megteszik annak mi a következménye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem beszéled meg a csajjal? Am ez szívás :S
2010. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert az hogy nézne ki, hogy: Figyelj, szexelhetsz házasség előtt? Jó persze nem csak szexelni akarok vele, nagyon szép és kedves meg minden de sem neki, sem pedig magamnak sem akarok csalódást okozni azzal hogy összejövök vele mert szerintem 1 jó kapcsolatban benne van a szex. De 16 évesen nem hiszem h bárkit is feleségül akarok venni... :/
2010. máj. 8. 12:03
 3/13 anonim ***** válasza:
nem feküdhetsz le vele mig nem házasodtatok össze ha jól tudom..amugy a következményét nem tudom mi lesz ha megeszitek...
2010. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat..de aa f***om. Nagy kár, pedig nem is ápolok vele rossz viszonyt, sőt össze is jönnék vele de így..nemtom..Sunáznám pedig éjjel-nappal :'( :'(
2010. máj. 8. 12:07
 5/13 anonim válasza:
Volt egy filmbe, ha házasság előtt "megszexuálod", akkor körülmetélnek. Lehet igaz. :D
2010. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy van egy vallása, még nem biztos hogy minden ponton be is tartja.

Millió egy római katolikus ember van. Nekik sem lehetne szex a házasság előtt, és mégis van. Akkor most ebből nekem az jön le, hogy a szóban forgó lány sem biztos, hogy olyan szigoróan veszi a vallási dolgokat.

Ha úgy van, hogy elértetek arra a szintre, mozdulj rá, és kiderül, hogy akarja e vagy sem.

2010. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A Jehova tanuival nagyon kell vigyazni, mert nem veletlenul nem szabad nekik szexelniuk hazassag elott! Ha lefekszel egy ilyen novel, AZONNAL TEHERBE ESIK, hiaba vedekeztek es a gyerek mar eleve Jehovaskent szuletik! Szoval ha esetleg megis megszexualod, miutan kihuzod belole a futykost nyugodtan mondhatod neki, hogy "Terhes vagy!" ...
2010. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
12:19 - Kösz a választ. Ez igaz és megnyugtató is. :D Bele sem gondoltam ebbe...
2010. máj. 8. 12:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm Jehova volt, csak már kilépett az "egyházból".

Házasság előtt nem szeretkezhetnek, komoly bűn a hitük szerint. Viszont vannak, akik ezt megszegik, pl. ez a barátnőm is. Ha kiderül, a következmények attól függőek, hogy mennyire bigottan vallásos a család. Valakik egymás közt megbeszélik és elfogadják, hogy a lányuk már nem szűz, viszont a keményen vallásosok akár az egész gyülekezet előtt is kitálalhatják, hogy mit csinált a kicsi lányuk, ekkor a vezetők (azt hiszem öregeknek hívják őket, vagy ilyesmi) elbeszélgetnek vele négyszemközt, ha nem bánja meg "bűnét", akkor könnyen kitagadhatják. Ha kitagadják, akkor a hitük szerint a családja nem köteles őt családtagnak tekinteni. A barátnőm ezért lépett ki. Jah, persze ha kiderül, és bűnösnek tekintik, ha elveszi a srác, akkor nincs baj... Legalábbis általában.

Nem azért írtam le, hogy elijesszelek, csak hogy tudd, mik vannak. Beszéld meg a lánnyal, hogy ő mennyire veszi komolyan ezt az egészet, a szülei hogy állnának a dologhoz stb.

2010. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Baz kérdez rá..

Én megkérdezném, hogy az ő vallása engedi e a házáság előtti szexet. Meg miben más mint a sajátom.

2010. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!