Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves, mindenkivel jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves, mindenkivel jól kijövő lány, vagy kissé titokzatos, vagány csaj? Fiúk, nektek ki ön be jobban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a kiszel tündi típusúakat szeretem! nem vicc, nem a fuckyeah-ra akarok felkerülni vele, tényleg vannak ilyen csajok és bejönnek.
2010. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tájékozatlan vagyok, milyenek a kiszel tündifélék?
2010. okt. 27. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a visszahúzódó mindenkivel jól kijövő, a vagány azért nem mert azok inkább partyznak és köztémákról dumálnak és nem lehet velük 1 jó szót sem beszélni...Mindig bepörögnek és nekem az nem jön be:S velük nem lehet az érzelmekről beszélni :S
2010. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elnézést, akkor félreértelmeztem a vagány fogalmát. =)

Nem agyatlan, hangoskodó liba, hanem inkább olyan, akivel lehet hülyülni, de ha beszólsz, akkor frappánsan visszaszól. És értelmes.

2010. okt. 27. 19:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem hülye libáról beszéltem, ismerek pár vagány csajt és értelmesek, de akkorsem lehet velük beszélni érzelmekről XD szóval hogyha megkérdezném őket vagyis mondanám nekik hogy jajj de tetszenek megszeretném ismerni őket akkor ők hülyén néznének, de hogyha akarnak és megkérdezném hogy járunk, akkor igent mondanak, de semmi több xD
2010. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
First.
2010. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
A második. Egyrészt, mert izgalmasabb, másrészt meg minden valamire való férfi tudja, hogy a csendes kedves aranyos lányok a legnagyobb r!bancok...Ott meg már valami nem stimmel alapból, ha valaki mindenkivel jóban van.
2010. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kedves vagyok,általában mindenkivel jól kijövök, titokzato vok és néha(!) vagány.

Na meg persze ezt így visszaolvasva úgy tűnik egoista is vok)


A lényeg h sztem ezek nem zárják ki egymást.

2010. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom én ezt a kettőt tök ketté szedem mert amikor a party ideje van ááááá(L) de nem tudom én érzelmes is vagyok....szóval mind kettőnek meg van az ideje.
2010. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
első vagyok.nem Kiszel Tündét akartam írni, sorry. a Fekete Pákó féle csajok jönnek be pl. rihanna, halle berry stb
2010. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!