Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára itt az 1. évfordulón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára itt az 1. évfordulónk napja. De nem igazán tudom, mit, vagy mi lenne jó ajándék? !

Figyelt kérdés
Arra gondoltam csinálok neki egy albumot meg sütök neki egy szép tortát(szóval kreatívkodok egy csöppet). De az is eszembe jutott h a szerelmesek lakatjánál felteszünk egy lakatot. De semmi ötletem h mit írjunk rá? Segítenétek? és sztetek ezek jó ajándékok lennének?
2009. márc. 19. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:

ami jó ötlet szerintem : nyomtass kispárnára,bögrére,v pólóra 1 közös képet.

v szintén közös képekből csinálhatsz naptárt.

v képkeretbe közös kép.

vagy / és vidd el a kedvenc helyére.

ahol összejöttetek ,v megismerkedtetek. első csók stb.

aztán 1 igazi szenvedélyes szeretkezés ;D

remélem segítettem. :)

2009. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ezek a nyomtatós dolgok már voltak, vagyis csak a párna, de utána már mindegy mi az olyan lejártnak fog tünni. Ezeket már bevetettem. Az album, meg a torta nem jó ötlet? :S Am az estéről már vannak elképzeléseim, :P
2009. márc. 19. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi is most leszünk 1 évesek a barátnőmmel :) én is ezen gondolkodom.Nekem van egy ötletem de azt sajnos nem írhatom le mert barátnőm is nézni ezt az oldalt :D Hát én nagyon örülnék neki ha kapnék egy finom vacsorát, egy kis szép ajándékot ( csak valami apróságot amiről mindig eszembe jut az addig közösen eltöltött egy év ) és este egy kellemes zuhanyzás után egy előre kidekorált ( gyertyák ) szobában szeretkezhetnénk a barátnőmmel órákon keresztül.Azután pedig jól átbeszélnénk a mögöttünk hagyott egy évet :) Sok sikert :)

2009. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!