Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem akarom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem akarom, hogy a barátom nélkülem menjen el szórakozni?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt és eddig nem is akart elmenni,de hiányzik neki,hogy néha nélkülem menjen el.

Hogyan változtassak magamon?Tudom,hogy nem csalna meg.


2008. febr. 20. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ,mert féltékeny vagy rá,ne húzd szorosra agyeplőt,mert azt senki se szereti,ha kordába akarják tartani.Ha nélküled akar bulizni menni hát menjen,menj teis csajokkal ide oda,ha bízol benne akkor meg elengeded.
2008. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert félsz hogy elveszíted,hogy megcsal.Én a pasimmal 2,5 éve vagyok,s a kapcsink elején 3-4x elment nélkülem,de azóta se-esetleg a haverjához,de akkor amikor én nem értem rá.Nem én kényszerítettem rá hogy így legyen,ő akarta,akarja így-egymás nélkül sehova.Benned van az hogy megcsalhat.Ne engedd el egyedül,mert pasi s garant megfogja tenni...Vagy veled vagy ne is menjen.beszéld meg vele!
2008. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezt meg kell tanulni. Én is ilyen voltam rége, de leszoktam a féltékenységről, mert rájöttem, hogy így én sem várhatom, hogy néha egyedül is elmehessek valahová. Pedig eleinte nem volt rá igényem, de mondjuk egy év után már szerettem volna elmenni a barátnőimmel szülinapozni, és akkor már nem lehetett, mert pont én alakítottam ki ezt a hülyeséget, hogy csak együtt megyünk mindenhová. Azóta a többi kapcsolatomban érettebben viselkedtem.
2008. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jobb lenne a magánéletét nagyobb tiszteletben tartani, mert én rohadt gyorsan otthagynám azt aki megpróbálna bekorlátolni, és ezzel a legtöbb pasi így van. Aki jó társ az a többi időt úgyis elképzelhetetlennek tartja a másik nélkül.
2008. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen féltékeny vagyok mint te.Tudom milyen szörnyű!

De muszáj az ilyen dolgokon túllépnünk,mert a pasik ezt előbb-utóbb megunják,és nem lesz jó vége hidd el.

És még valami.Ugysem lehetsz mindig mellette.Ha akar,félóra alatt is eltud menni egy másik csajhoz. Szóval,ha megakarna csalni úgyis megtenné.A pasik olyanok,ha van egy párjuk,akivel minden happy,van bizalom,szerelem,akkor nekik nem kell másik csaj.Tehát max.akkor fog megcsalni,ha egy hisztérika mellett kell lennie,aki pórázon tartja.

Nincs mese,el kell őket engedni és bízni bennük.Remélem mihamarabb sikerül nekünk féltékenykedőknek:)

2008. febr. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!