Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiúk bármikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúk bármikor otthagynák a barátnöjüket egy szebb, gazdagabb lányért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 10:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem,ha már megvan a vonzalom a mostani barátnő iránt
2011. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát ilyet:DD micsoda kérdés kérem szépen.-.-


Ha szeret, biztosan nem. Plusz nem minden pasi pénz orientált és a szépség relatív ugyebár.

2011. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de hogyha mondjuk tegyük fel,hogy a srácnak is tetszik a jobb csaj. na akkor mi a véleményetek?
2011. jún. 5. 10:57
 4/17 anonim ***** válasza:
Gazdagabbért nem feltétlnül de szebbért és fiatalabbért lehet. Evolúciós szempontból bionyított: a pasik a szebb, fiatalabb nőkhőz vonzódnak jobban. Mert ezek jelzik a termékenységi szintet. Szépnek azt tartjuk aki szimmetrikus, mert az jelzi a jó génállományt.
2011. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett sok pasi a volt párom mellett. És? Van szemem, elkönyveltem őket húdehelyespasiknak és mentem tovább. De ez - mint írtam már - a szerelemről, szeretetről szól. Akármilyen jóbőrt is lásson meg a egy pasi, ha már szerelmes egy másik nőbe, akkor nem hagyná ott, főleg csak ezért...
2011. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem taszít, ha egy lány gazdag :S
2011. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a pénzért nem, mert nem szeretünk alárendeltek lenni...
2011. jún. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
pontosan, pénzért semmi féle képpen sem, mert nem szeretjük ha a nőnek több pénze van, + ha szeretek valakit akk nekem az a legszebb, szal olyankor nincs szebb lány :D
2011. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mégis sok olyan van sajna hogy vki elszereti egy másik ember párját
2011. jún. 5. 11:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mondanám, hogy minden férfi szent. Ahogy a lányoknál is vonzó lehet a pénzes férfi úgy a férfinak is vonzó lehet egy pénzes csaj és még ráadásul szép is. Tesóm se a legolcsóbb nővel áll szóbaXD Persze én ennek ellentetje vagyok, de mégis mondhatom hogy vannak olyan pasik is. Mai világban a pénz nagy úr (sok embernek)! Valakinek elég annyi is hogy szebbet válasza. Ezek emberfüggők hogy valaki képes rá vagy sem, de az biztos hogy vannak akik igen.
2011. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!