Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiúk bármikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúk bármikor otthagynák a barátnöjüket egy szebb, gazdagabb lányért?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"mégis sok olyan van sajna hogy vki elszereti egy másik ember párját"


Ez nem a külsőn és a pénzen múlik.

2011. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ebben az esetben szinte biztosan ki merem jelenteni, hogy egy férfi sokkal keényebb dió lenne, mint egy nő! Sokkal nehezebb lenne őt elcsábítani, mert gondolj bele a következőbe:


Nő+gazdagabb, jóképűbb pasas= "Hű, itt az álomhercegem! Nagyon szeretem Pistit, de ez a srác messze jobb! Remélem, idővel megérti majd! Ne haragudj Pisti!"


Férfi+gazdagabb, szebb lány="Ez a lány azt szerez meg, akit csak akar, nincs akadály előtte! Én még Juditért is meg kellett, hogy küzdjek, miért kellenék neki pont én? Ez csak egy elkényeztetett liba, aki játszik velem. Mi lesz, ha vége és a barátnőm rájön vagy akár ő maga mondja el neki! Az ilyeneknek nincsenek gátlásai! ÁÁ, jobb, ha hagyjuk az egészet a fenébe!"

2011. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
első sor "keményebb"
2011. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Neked elmentek otthonról vagy mi????


Ezt max a lányok csinálják :)

2011. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
pénzért semmiképpen sem hagynám el a barátnőmet! Ha igazán szeretem, akkor egy szebb lányért sem. Ha még az elején vagyunk, akkor egy szebb lányért esetleg. De ismételten mondom: pénzért soha! Nem vagyok árucikk, hogy "megvegyenek". Nem is szerettem soha, ha egy barátnőmnek sok pénze volt.
2011. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem :D Egy pasiért tepertem én 2 hónapig (igen a lány a fiúnak. Ennyire megaláztam magam de nincs mit tenni tetszett a srác) de ő az exébe volt belezúgva... Hát mit ne mondjak nincs vele semmi bajom de nem volt annyira szép az a lány. És pénzes sem. Mégis ő kellett neki! A szerelem szép dolog :))
2011. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vicces, mert ilyen szituációt éltem át.

Volt egy barátnöm akibe fülig szerelmes voltam, de tényleg 10 cm-el a föld felett jártam. Nagyon szép arca volt, kicsit pufi, de az összkép magával ragadott, mindig a közös jövöt terveztük.

Egy napon megismertem egy lányt, aki gyönyörü volt, kicsit meg is ingatott annyira megfogott a mosolya, a külseje, a kedvessége, de mégsem gyözött meg, mert nagyon szerelmes voltam. Anyagilag is nagyon jól álltak, de ez sosem érdekelt egy kapcsolatban.

Tehát nem hagytam ott a barátnömet egy olyan Nöért, akit azzal illetnek, hogy "bombanö".


Kicsit megbántam a dolgot, mert a barátnöm nemsokkal eztuán elhagyott a pénz miatt, mert Nekem 20 évesen nem jutott ház, kocsi, jól fizetö állás, de a 20 évvel idösebb kicsit sem jol kinézö palijának igen.


Hát szop@s az élet.

2011. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!