Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy a barátom nálunk aludjon?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, a barátom 15. Aludt már nálunk, de külön szobába, és így nem volt az igazi. Nem akarok semmi "rosszat" csinálni, a szüzességemet is megtartanám még egy jó darabig, de jó lenne ha a barátommal együtt aludhatnánk. Értem, hogy féltenek a szüleim, de nem bíznak bennem hogy nem csinálnánk semmit.

Hogy vegyem rá őket, mit mondjak nekik, mit tegyek hogy megengedjék az együttalvást?


2011. jún. 5. 11:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Mint mondtam a dugás nem rossz.
2011. jún. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Senki se mondta hogy a dugás az rossz.Csak szimplán nem mindenki akar minden percben dugni.sry.
2011. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy utálni fogsz a válaszért, de szerintem sehogy se vedd rá a szüleidet. Én biztos, hogy nem engedném meg a lányomnak, ha ilyennel állna elő. Majd pár év múlva. Addig építgesd a bizalmat. Egy gyereknek nem lehet hinni, nem azért mert hazug, hanem van, amikor nem tud magának parancsolni. És sajnos föl kell nőni ahhoz, hogy az ember ésszel gondolkozzon.
2011. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Értelek. De hidd el vigyáznék magamra. És a szüleim se úgy álltak az ötlethez hogy "hülyevagy még ilyen korba?!" csak hogy "most nem". De nekem nem 13 éveséhez hasonló a gondolkodásom(a külsőm se)szóval legközelebbi alkalomnál leülök velük beszélni.
2011. jún. 5. 13:38
 15/21 anonim ***** válasza:

13 évesen???


Azt elhiszem, hogy az első alkalommal még képesek lennétek megállni - HA nagyon akarnátok! Biztos, hogy ő is nagyon akarja ezt?


Viszont a második alkalommal ez már nem megy.

És a kettő között nem telhet el több pár hétnél vagy esetleg hónapnál.


Úgyhogy én is azt mondom, hogy tényleg várjál még ezzel néhány évet!

2011. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13 évesen?? Még szép, hogy nem engedik!
2011. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem még 16 évesen sem engedik, hogy itt aludjon a barátom, még külön szobában sem.:D adj hálát az égnek, hogy neked legalább ennyit megengednek.
2011. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"De nekem nem 13 éveséhez hasonló a gondolkodásom..."

Amindenit...

Sajnos te még annyira gyerek vagy, hogy ezen nem változtat 2-3 év se.

2011. jún. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
amúgy igen, majdnem minden 13 éves azt gondolja, hogy érettebb a koránál. Én is azt hittem ennyi idősen. És így visszagondolva, háát én is ugyanolyan érett voltam, mint mások.
2011. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
13 évesen azt sem engedném, hogy barátod legyen, nem hogy ilyet. Az együttalvás a felnőttek játéka, nem a kisgyerekeké. És majd felnőtten mit fogsz csinálni egy kapcsolatban ha már mindenen túl vagy? mi izgalom fog maradni?
2011. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!