Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem múlékony dolog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem múlékony dolog? Tényleg inkább a testiség ami szerepet játszik ebben?

Figyelt kérdés
Van olyan, akinél több évig tartott, tart? Mert szerintem erre nem lehet alapozni, de most nagyon szerelmes lettm, és nem tudom mi alapján döntsek, teljsen össze vagyok zavarodva... nem ilyen vagyok. 27 éves vagyok, és több éve nem volt semmi ilyesmi az életemben.
2011. nov. 11. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze, minden a szexről szól
2011. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Így van.
2011. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább felejtsem el őt? Nem értem, mikor múlik el? Nagyon sz@r....
2011. nov. 11. 17:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelem magához láncol :) Ahogyan a jó szex.

De miért kellene elfelejtened?

2011. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert nagyon messze vagyunk egymástól... ő azt mondja, meglodjuk. én nő vagyok, ő férfi. Nagyon jó kijövünk egymással , bár csak nagyon rövid ideje ismerjük egymást... Szóval a távolság, illetve félek, h közben meggondolja magát... nagyon rossz, alig tudok másra gondolni, soha nem voltam depressziós, de szinte minden pillanatban sírni tudnék... mert nincs mellettem stb.
2011. nov. 11. 17:31
 6/13 A kérdező kommentje:
és kb újra 16 évesnek érzem magam, nem tudom mi ban velem...
2011. nov. 11. 17:31
 7/13 A kérdező kommentje:
és kb újra 16 évesnek érzem magam, nem tudom mi van velem...
2011. nov. 11. 17:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Épp ideje volt, hogy ilyet érezz:)
2011. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Csak nem tudom mitévő legyek, hagyjam, hadd menjenek a dolgok a maguk útján, vagy harcljak érte? Éredemes? Vagy úgyis elmúlik?
2011. nov. 11. 17:38
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezt a csatát már réges rég megnyerted, hiszen ő is szeret téged :)

Csak el kellene kezdened élvezni, már nincs mit taktikázni.:)

2011. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!