Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt vele? Már nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Már nem szeret?

Figyelt kérdés
Már vagy két hete nagyon furcsán viselkedik a párom. A szexhez sincs kedve pedig azelőtt mindig csak azt csinálta volna. Állandóan megbánt valamivel. Nincs más csaj a háttérben mert arról tudnék. Ha megkérdezem hogy miért nem ölel meg azzal a válasszal jon hogy túl meleg van vagy ilyesmi. Szóval fogalmam nincs hogy mit tegyek
2011. jún. 5. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nem szeret.
2011. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet sok a munka vagy sokat tanul most esetleg biztos van ami most leterheli és azzal van maximálisan elfogglalva fiuk nem tudnak több felé figyelni főleg ha fiatalok nehezen kezelik még ezeket.Sztem inkább ne arról faggatgasd hogy szeret e hanem hogy hogy van.Ha nincs semmi ami leterheli akkor kérdezdmeg hogy szeret e téged és mond el h mit látsz csak ad rá majd választ.De szerintem nem feltétlenűl azt jelenti hogy nem szeret csak most nem te fogglalkoztatod a legjobban
2011. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
húú hát ez olyan ismerős ez az ölelős téma.. az én barátomnak is ugyanez volt a reakciója.. nem ölel meg mert túl meleg van.. és én elkezdtem hisztizni hogy micsoda kifogás.. de .. lehet, h ez csak olyan pasis.. hogy tényleg azért nem ölel meg mert melege van.. kitudjao.O :D
2011. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent jót. Beszéld meg vele. Lehet, hogy munkahelyi, vagy hasonló gondjai vannak, de előfordulhat, hogy megváltoztak az érzései. Remélem az előbbi.
2011. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most már unalmas számára a kapcsolat. Próbáljátok meg feldobni valamivel. Velem ugyanez volt (én vagyok a lány), de megoldódott. Amúgy melegben én sem szeretek ölelkezni, olyan fulladás-érzésem van.
2011. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy impotens lett, és nem mer róla beszélni.

Esetleg keverjél az italába viagrát.

2012. jan. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!