Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány hét után mondta meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hét után mondta meg, hogy szeret? Hol/hogy történt?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, ki hány hét után mondta ki a "Szeretlek!" szót, és hogy történt ez?
2011. okt. 21. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan 3-4 hét után talán? Asszem épp szexeltünk, és közben súgta a fülembe, hogy picit szeret.

Na jó, meg egy hét után, szilveszterkor, mattrészegen mondta, hogy ilyen-olyan csodálatos gyönyörű megahipercsúcsszuper nő vagyok, de nem mondja, hogy szerelmes belém, mert akkor elkanászodok. XD Olyan cukor volt. :D (L)

Már majdnem egy éve járunk.

20L

2011. okt. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LadyLee ***** válasza:
Min. 2-3 hónap kell nekem ilyesmihez, de inkább több, sőt. Nem igazán tudok ilyesmiket mondani, különösen akkor nem, amikor komolyan is gondolnám.
2011. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hűha, ez fura sztori, mert mi elöbb kimondtuk minthogy összejöttünk volna...

Nagyon-nagyon sokat beszélgettünk, és elég ritkán tudtunk találkozni, és telefonban már mondtuk pl, és akkor egyik találkozásnál az első csók útán egyből az volt hogy "nagyon szeretlek -én is téged!"...:D

10 hónapja vagyunk együtt.:)

2011. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem, vagyis akkor még csak a "pasim" volt, mondta ki kb. 2 hónap után. Én nagyjából 3 hónap után szántam rá magam, hogy kimondjam.


24/N

2011. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hét után. Épp msn-en beszéltünk ott írta. Aztán már mondta akkor is mikor együtt voltunk. Nekem ez csak később sikerült, holott én már az 1. hét után nagyon szerettem de valahogy sokáig nem mertem kimondani. Hanem mindig ő mondta én meg mondtam, hogy én is téged. Na de mindegy ennek már 3 éve lassan, még mindig vele vagyok. 20l
2011. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!