Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lehet egyfajta szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet egyfajta szeretet vagy akár szerelem? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivek folyton piszkáljuk egymást, mint a gyerekek. Mindketten 21 évesek vagyunk. Ha kérdezek valamit zavarja, ha mondok valamit besértődik, de tudom nem haragszik rám, mert egy kis idő múlva megint tök kedves. Sokszor olyan bunkó velem, van hogy a sírás fog el, aztán megint tök ari, és egyszerűen nem tudok rá haragudni. Mások is észrevették, hogy köztünk van valami fura dolog, sztem amúgy azt tudják, hogy nekem bejön, csak azt nem tudom a srác tudja-e. Meg azt nem tudom ő hogy érez, milyennek lát.
2011. jún. 5. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van,de mi szexelünk is és isteni a szex! 24N
2011. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen kölcsönös csipkelődések, piszkálgatások mögött általában vonzalom van. Biztosan nem vagy neki közömbös.
2011. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!