Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem vagy ragaszkodás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy ragaszkodás vagy szeretet vagy mi?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy több mint féléve együtt vagyok a barátommal, nagyon jól elvagyunk. Persze kisebb-nagyobb viták előfordulnak mint minden kapcsolatban, dehát ez természetes. Szeretek vele lenni, ellenálhatatlan pasinak tartom, hiányzik ha nincs velem és olykor-olykor be kell vallanom nagyon féltékeny tudok lenni:$ nem akarom elveszíteni és hosszútávra tervezünk. Fiútól szokatlan módon ő jobban tervezi az összeköltözés, családalapítási dolgokat mint én.Szóval még szerencsés is vagyok vele mert tudom hogy nagyon szeret.A családjával is remekül kijövök szóval tényleg nincs probléma, leszámítva egy dolgot:

pár évvel ezelött nekem volt egy "elsölátásra szerelmem" mint a nagykönyvben meg van írva remegés, görcs a gyomorban, izgulás amikor megláttam és nem tudtam vele beszélni normálisan max nyökögni egy ideig,de én neki nem jöttem be. Épp ez az ami bezavar, hogy a mostani fiúval nincs ilyen. Az elsö randink elött izgultam nagyon meg alatta is és utána amikor én mentem hozzá akkor is izgultam még egy ideig, de mostmár elmult. Ettöl függetlenül érzem hogy ő az akivel eltudom képzelni az életem.

Szerintetek ez mi?Úgyértem ez is szerelem csak más mivel összejöttünk?vagy valami másmilyen érzés?


2011. júl. 23. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy nem remeg tőles térded minden egyes alkalommal attól ez még lehet szerelem,csak ez már nem az ún. "csitriszerelem",ami ilyen egyoldalú,és igazából szinte csak bemeséli magának az emberlánya,lehet h ez valami más,komolyabb,mélyebb szerelem,nem egyilyen felszínes valami
2011. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt szeretetnek hívják, amit érzél és sexuális vonzalkmnak gondolom... Szerintem ez teljesen jól van így...

Örülök, hogy együtt vagytok és kívánom, hogy boldogok legyetek! Szerencsés vagy, nagyon, hogy megtaláltad, azt akivel el szeretnéd képzelni az életed, akit kívánsz, akivel jó?? Vagy nem így van?? Ezt neked kell tudni...

Neked kell tudni, hogy eldobnád-e egy kis perverz izgalomért vagy egy idóta érzésrt, ami mindig elmúlik. Hidd el, lehet neked ő az igazi, amiért nem érzed ezt a bemesélt izgalmi állapotos mit tudom én mit.

Lehet a kapcsolat nem lesz felhőtlen, de mindig fel lehet dobni. Ha szereteted, van személyiséged és tudsz felelőséget vállalni, nem egy üres fejű ösztönlény vagy mi vagy.

2011. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az biztos hogy nem dobnám őt el semmiért!

azthiszem igazatok van abban hogy ez mélyebb...végülis érzem magamon hogy mellette megkomolyodtam ugyhogy ezekszerint az érzéseim így komolyodtak meg:D

2011. júl. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!