Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz vala szerelem-szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz vala szerelem-szeretet teljes kapcsolatom?

Figyelt kérdés

olyan ..amiben van vonzalom,törődés,szeretet, inspiráció, és nem utolsó sorban perspektíva..


még nem volt olyan párom akinek a fotóját pl kiraktam volna közösség oldalra( pedig 27 vok :( ),mert éreztem volna azt a bizonyosságot, v nyugalmas boldogságot, nem laktam együtt senkivel ,aki engem felvállalt volna azt én nem tudtam akit meg én felvállaltam volna abból kapcsolat sem lett..


és ez kezd aggasztani,nem értem az okát ..

azt se tudom hol ismerkednék ..társkeresőkhőz semmi kedvem, mert korábban se gazdagodtam hasznos tapasztalattal onnan..


nem vagyok az a vénlány típus,energikusan élem az életem, nem megyek senki agyára, nem tartom magam szinglinek sem ,de ahogy mennek az évek néha belegondolok h vajon mikor lesz babám ,és egy olyan kapcsolatom ahol mindketten uu érzünk egymás iránt ..

nem körülbelül ,és nem megalkuvásból ,ha nem meggyőződésből stb stb ..


Írjatok !!!

Köszönöm.

:( :(


2011. jún. 18. 18:18
 1/8 anonim válasza:
Biztosan elfog jönni az ideje, és a megfelelö személy!!! Még van idöd rá, nem szabad semmit elsietni! :)
2011. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, megtalálod te is azt aki téged szeret és te is őt:)

Nekem is megvan 9 hónapja és imádom őt :) Őt kerestem egész életemben:)

2011. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de teljesen megértelek. Mondjuk én még "csak" 21 vagyok, de még sosem voltam szerelmes. És nem azért mert nem lenne jelentkező, egyszerűen nem érzem senkinél a vonzalmat, anélkül pedig ugye nincs kapcsolat. Hát borzasztó.
2011. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most van barátod, csak nem vállalod, vagy nincs is?
2011. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nincs jelenleg. nagyon jó emberi, és részeben baráti kapcsolatban maradtam,a legutóbbival akivel több évig voltam együtt kisebb megszakításokkal.


Lényeg hogy jelenleg nincs..és nem is tudom merre hogyan érdemes indulnom..


sajnos ..tényleg az van, hogy aki nekem tetszene ..ott valamiért sosem jön össze,v legalábbis eddig így volt..


Minden eddigi kedves hozzászólást is köszönök!


Írjatok még!

2011. jún. 18. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezek a van még időd maj eljön a te időd szövegek csak porhintések. Senki nem meri kimondani hogy egy idő után igenis bezárulnak a kapuk és csökkennek az esélyeid.

34 ffi

2011. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt vagyok neked ártatlanul.
2011. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia!

Hogy vagy mostanában..?

2021. szept. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!