Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok olyan embert, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok olyan embert, akinek egy olyan nő felesége vagy párja, akit a legtöbb férfi csodál, mert olyan szép?

Figyelt kérdés

Először is akit zavar a kérdésem az kérem, hogy navigáljon el innen a böngészőjével!

Akinek baja van a gondolkodásommal és van annyi intelligenciája/tudása, hogy amit mond vagy gondol az megalapozott és képes is megmagyarázni, és nem minden áron engem hibáztatni az írjon emailt.

Ha van ilyen ember (férfi) akit a fenti kérdésemben keresek, akkor legyen őszinte és segítőkész, mert meg akarom tudni tőle, hogy hogyan talált/szerzett meg ilyen nőt.

Aki építő jelleggel és intelligens, megalapozott gondolatokkal segítene az is írhat nekem.


2011. jún. 5. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát, igaz, hogy nem vagyok férfi, és abszolút nem nagyképűségből írom, de én vagyok az ilyen férfi nő párja. :)

Nagyon sokan mondják, hogy szép vagyok, és nem az a műcica, hanem természetes. Az utcán sokan megnéznek, megállítanak, odajönnek ismeretlen fiúk próbálkozni, még csak nem is buliban, hanem pl a metrón, vagy ilyen helyeken.

Én nem tartom magam annyira elképesztően gyönyörűnek, de ha mások így látják, akkor legyen, elfogadom a dicséretet.

Egyébként őzbarna-vörös hajam van, zöld szemem, közepesen barna bőröm ( mondjuk inkább fehér, de nem az a zombi tipus) pár szeplő az orromon. 170 cm és 56-58 kg. :)

Igazából mind1 is h ki csodál, meg ki nem, a páromnak tetszem, és ez a lényeg.

DE egyébként miért tettél fel ilyen kérdést ?:)

2011. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ott van alatta hogy miért tennem fel ilyen kérdést.

Mert ebben kéne segíteni. Tudni akarom hogy másnak miért sikerül, és nekem miért nem. Úgyhogy ti is segíthettek.

Még pénzt is adnék érte, ha lenne eredménye.

2011. jún. 5. 18:38
 3/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy igazából nincs köze a kérdésed válaszához. Ha nem érdekel Kedves kérdező akkor ne is olvasd tovább. Viszont miért ennyire fontos neked, hogy mások ismétlem MÁSOK szépnek lássák a párodat? Talán számodra az a legfelemelőbb dolog ha mások irigykednek rád? Ez puszta kíváncsiság tőlem és nem rágalom vagy bármi hasonló. Miért ilyen fontos Neked mások véleménye? Csak mert tapasztalatból mondom a szép külső kevés a boldogsághoz. Persze ez egyéni vélemény és mielőtt még azt mondaná valaki azért írom mert csúnya vagyok és kövér hát nem nem vagyok. Szerintem minden nőre irigykednek és minden pasira is ha épp egy külső szemlélőnek megtetszik.



21/L

2011. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Remélem sokat tanulsz a válaszomból kedves előző.

Az egyik legfontosabb dolog, hogy nem képzelj olyat másokról, ami megalapozatlan.

Szóval a hibás következtetésed a következő:

"mások ismétlem MÁSOK szépnek lássák a párodat? Talán számodra az a legfelemelőbb dolog ha mások irigykednek rád?"

Szóval én sosem akartam hogy mások irigykedjenek rám és azt sem, hogy másoknak tetszek, trendi legyek, én szerelmes akarok lenni és sajnos a szépség IS kel hozzá, persze a megfelelő belső tulajdonságai IS a lánynak. (A kettő együttesen)

2011. jún. 5. 19:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egy olyan lány vagyok, akit a legtöbb férfi csodál, hogy a te szavaiddal éljek. Engem az interneten talált a párom. Ő és még sok száz másik férfi is próbálkozott. Nem szerzett meg, őt választottam. Nem csak rajtad múlik hogy találj egy ilyen nőt. A másik fele az hogy a nő is beléd kéne hogy szeressen. Rengeted szép nő van, találni sokat találhatsz. A kérdés talán az is lehetne hogy Te miért nem kellesz nekik. Hát ezt nem tudhatjuk. Én személy szerint sosem választanék olyan férfit akinek ilyen lényeges hogy a legtöbb férfi csodáljon. Ha csak neki lennék gyönyörű, másnak nem, akkor is legyen büszke rám. A szépség különben is relatív. Próbálj meg kevesebb hangsúlyt fektetni a külső szépségre, és esélyt adni olyan nőknek is akik talán nem a világon a legszebbek, de ápoltak, csinosak, igényesek. Győzködhetsz hogy nem az a fontos neked hogy mások is oda legyenek érte. A kérdésedből ez jön le, ez van. Talán épp az ilyen megnyilvánulások és hozzáállás miatt nem találod a boldogságot. Tágítsd egy kicsit a látószögedet. És most lehúzhatsz engem is, hogy nem is ismerlek és ilyeneket mondok. Csak arra próbáltam rávilágítani hogy mi nők hogy látjuk ezt a dolgot. Sokra nem fogsz menni akármilyen pasi tanácsaival hogy hogyan hódíts meg egy gyönyörű nőt. Mindenkit máshogy lehet meghódítani, megszerezni. Nem tudom hogy te mennyire számítasz szívdöglesztő pasinak, de a helyzet az hogy sok nő, köztük a világszépek is, megtehetik és meg is teszik hogy válogatnak. Nem kell hogy Brad Pitt legyél, de az udvariasság, bátorság, jó duma, humor stb... ezek nyerőek lehetnek akármelyik nőnél. A külsőd egy dolog. A nők között is van olyan akinek észveszelytőn fontos az adoniszi külső. Várom a kioktatásod:)
2011. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor én buktam meg szövegértésből Kedves kérdező. Viszont akkor elemezzünk. Mivel teljesen alaptalan következtetéseket nem szoktam levonni és főleg nem ítélkezem senki felett ismeretlenül. Én csupán kérdésre feleltem kérdéssel, és nem kötelező velem vitába szállnod kioktatni meg végképp felesleges.


Akkor viszont nézzük. A kérdésed második fele a lényeges az első nem is igazán.

''akinek egy olyan nő felesége vagy párja, akit a legtöbb férfi csodál, mert olyan szép''

A legtöbb férfi csodálja MERT olyan szép, a szépség ugye relatív fogalom, lehet valaki kívül szép és persze lehet belül is szép. Mivel Te azt írtad a legtöbb férfi csodálja elég nagy az esély rá, ha csak nem látnak bele, hogy a külső szépségét csodálják nem pedig a belső értékeit. Itt viszont akkor nem volt ugye szó másról csak a külsőségekről mert ez következik a kérdésedből és aki először olvassa ezt a kérdést ugyanúgy erre következtet mint láthatod Te magad is. Ha azt kérdezted volna: /Találok olyan embert, akinek egy olyan nő felesége vagy párja akit csodál mert benne találta meg élete szerelmét, szép, okos, és őt találja a tökéletesnek?/ Ha valami ehhez hasonló lenne a kérdésed bele sem folytam volna a dolog fejtegetésébe. Mert így kapásból tudnánk mi olvasók, hogy a szerelmet keresed amit ugye nekem leírtál és nem csak egy csinibabát aki után minden férfi nyála csorog. Egyet értek veled abban, hogy a külső és a belső is fontos hazudnék ha letagadnám, hogy érdekel a külső. Viszont az én párom nekem legyen tökéletes én csodáljam én nézzek fel rá és ne mások. Innentől fogva pedig senki más véleménye nem érdekel vele kapcsolatban.



a 2. válaszoló

21/L

2011. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Így nem fogunk tudni kommunikálni,

1. nem érted amit írok, mást gondolsz bele, nem a tartalmat, hanem a te saját érzelmeidet

2. nem hiszel nekem, vagy azt hiszed hogy nem ismerem magam és mindent erre alapozol


Amúgy meg mennyire komolyan gondolod, hogy meg akarsz érteni és segíteni is akarsz?

Mert ezt csak úgy lehet, hogy komolyan is gondolod.

Ha csak félig, akkor az többet árt mint használ.

2011. jún. 6. 01:37
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez utóbbi [20:32]-nak szólt
2011. jún. 6. 01:38
 9/15 A kérdező kommentje:

a [a 2. válaszoló]-nak:

A női szépségről nem lehet kijelenteni egyértelműen hogy relatív e vagy nem.

Vannak olyan nők akik a férfiak nagy részének tetszenek.

"Én egy olyan lány vagyok, akit a legtöbb férfi csodál, hogy a te szavaiddal éljek"

Mint láthatod az előző lány érti mire gondoltam.

Azért fogalamatam így mert ha azt írnám hogy: olyan lány aki számomra vonzó, akkor senki sem tudná hogy az milyen,

így legalább nagyjából lehet tudni.

2011. jún. 6. 01:50
 10/15 anonim ***** válasza:

20:32 vagyok.

Sok mai fiatallal ellentétben nekem sosem voltak szövegértési problémáim. Azt értettem abból amit leírtál a kérdésben, amit magyar nyelven jelent, nem pedig az amit érzek. Nem váltanak ki belőlem érzelmeket a szavaid. Hogy ha mást gondolsz mint amit leírsz, vagy nem tudod magad mások számára érthetően, egyértelműen kifejezni, azért ne másokat hibáztass. Tedd fel akkor másképp a kérdést. Egyébként pedig segítő szándékkal írtam le, hogy engem például hogyan lehetett megszerezni. Tartom hogy erre továbbra sincs biztos recept. Komolyan gondoltam hogy segíteni akarok neked. Már nem, mert mást sem teszel csak kioktatsz mindenkit, és elmondod hogy mennyire ostobák vagyunk hogy a szövegedből nem azt olvassuk ki amit te valójában gondolsz. Az fel sem merül benned, hogy ha már többen is hasonlóan értelmeztük, hogy a te megfogalmazásodban lehet a hiba. Úgy látom hogy nem tolong sok férfi hogy megossza veled hódítása titkait. Reméljük a továbbiakban többen lesznek. Sok sikert kívánok a szerelem megtalálásához. Komolyan. 27/N

2011. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!