Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi jellemző a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi jellemző a párokra külsőleg? Szép nő-szép férfi Szép nő-csúnya férfi Csúnya-csúnya Szép-szép?

Figyelt kérdés
Saját vélemény, észrevételetek?
2009. nov. 27. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt szokták mondani,hogy az igazi jó kapcsolatokban a felek hasonlítanak egymásra.Amúgy nem a külső szépség illetve csúnyaság számít,hanem a lélek,de nagyon sok szép-csúnya párt lehet látni:)és annyira aranyosak! amikor egy nagyon szép fiú egy csúnyácskább kislány kezét szorongatja:)
2009. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
elég érthetetlen a kérdésed, de ha arra gondolsz, hogy szép lány mellé, helyes fiút lehet-e csak elképzelni, és fordítva...hát, ezt a "könyvet" az élet írja :)
2009. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nincs "szabály" rá, hogy ki kivel jön össze.

Másrészt a szépség relatív. Ha látok egy párt, lehet, hogy én a lányt látom csúnyábbnak, de mondjuk egy barátnőm a fiút. Ezt nem lehet így bekategorizálni, hogy ki szép, és ki csúnya.


Ha annyira meg akarod ezt figyelni, nézd azt, hogy neked ki szép és ki nem annyira. Ha sétálsz az utcán, és látsz egy párocskát, figyeld meg, és akár fel is jegyezheted magadnak, hogy abból a párosból melyik félt tartod szebbnek. És így a következőnél is. Ha már néhány párról van információd, össze tudod hasonlítani az eredményeket, és kialakul, hogy a többség hogy választ (szerinted).

2009. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Alapvetően minden önbizalom kérdése. A szép fiú - csúnya lány párosítások általában úgy jönnek létre, hogy a fiúnak nincs önbizalma. Mert ha lenne, akkor (akármilyen jó belső értékei is vannak a lánynak) soha nem ismerkedne meg a csúnya lánnyal komolyabban, ergo nem is jöhetnének össze. A csúnya pasi szép lány, hát igen. Az klasszikus. A nőknél fontosabbak az egyéb szempontok (farok- illetve pénztárcaméret), így ez könnyen létrejön két normális ember között is.


Aki írta, milyen aranyos amikor fogdosság egy nem annyira szép lány kezét, hát szerintem sokkal aranyosabb amikor két csúnyácska ember megtalálja egymást, és boldogok :)

2009. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek nem egy szép fiú, csúnyácska lány párost, és igen azt kell mondanom, hogy ezeknek a srácoknak nincs önbizalmuk. Van egy nagyon jó barátom, akivel sokat beszélgetünk a párjáról, szégyen nem szégyen többször megkérdeztem miért nem keres magának egy jobbat? (Ne ítélkezzetek felettem, a lány nem csak csúnyácska, de nagy szájú, bunkó nő is, olyannyira, hogy szegény srác barátok nélkül maradt, mert ha a lány ott van, nem tudnunk 10 percnél tovább velük maradni.) Ő azt mondta, ő már úgy sem találna nála jobbat és már öreg is ahhoz, hogy keresgéljen (28 éves).

De vannak olyan ismerőseim is akik mintha egymásnak lettek volna teremtve, mind ketten jól néznek ki, és nagyon illenek egymáshoz.

2009. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Hát az én véleményem az, hogy:

- "csúnya" lány + "csúnya" srác (mindenkinek más a szép)

- "csúnya" lány + helyes srác: akkor van általában ha a srác hiába helyes nem egy balfax nagyképű majom, és attól, hogy a csaj nem szép lehet vele normálisan beszélgetni

- szép lány + "csúnya" srác: akkor, ha egyiküknek sem a külső a fontos hanem a belső értékek

- szép lány + helyes srác: igen, vannak ilyenek is, sőt...

DE: addig jó amég a srác/lány nem csak felvágni akar, hogy milyen jó a csaja/pasija. Ha pedig tényleg jól elvannak, és szeretik egymást akkor asszem: álompár.

Hát nekem ez a véleményem :))

2009. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha esetleg még jár erre valaki.

13 éve vagyok kapcsolatban.

A barátnőm kifejezetten csinos volt, mintha ki lett volna sminkelve mikor nem is volt, izmos és nőies olyan igazi dög volt. Én meg, hát kisfiú, szerintem kifejezetten gagyi. Ma, a barátnői irigykednek mert elmúltam 35, edzek sok éve, figyelek a kajára,vitaminokat, és úgy általában magamra, mondjuk ő is. A barátnők pasijai, mind kopaszodó, pocakos, kissé elhanyagoltá váltak. Tisztelet a kivételnek.

A párom rosszabbul öregszik, narancsbőr, kis lógás, hozzáteszem így is csinos, csak nem az a hűha. Ez nem is számít, mert még mindíg ugyan úgy szeretem.

Ezzel csak arra akartam utalni, hogy a külső változik, ami nem, az a másik ember belső tulajdonsága, jó esetben.

Lehet, hogy az a jó pasi vagy csaj akit Most látsz, pár éve még rút kacsa volt, vagy azzá fog válni. Az élet ilyen.

Ha megtaláltam az igazi társad akkor fogadd el, hogy más van, jobb nincs. Ha nem találtad meg, akkor e pazarold az időd, legyen bármilyen szép is.

2022. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!