Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találok olyan embert, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok olyan embert, akinek egy olyan nő felesége vagy párja, akit a legtöbb férfi csodál, mert olyan szép?

Figyelt kérdés

Először is akit zavar a kérdésem az kérem, hogy navigáljon el innen a böngészőjével!

Akinek baja van a gondolkodásommal és van annyi intelligenciája/tudása, hogy amit mond vagy gondol az megalapozott és képes is megmagyarázni, és nem minden áron engem hibáztatni az írjon emailt.

Ha van ilyen ember (férfi) akit a fenti kérdésemben keresek, akkor legyen őszinte és segítőkész, mert meg akarom tudni tőle, hogy hogyan talált/szerzett meg ilyen nőt.

Aki építő jelleggel és intelligens, megalapozott gondolatokkal segítene az is írhat nekem.


2011. jún. 5. 18:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Sajnos alapvető probléma az, hogy ha valakit kritizálok, hibát találok a gondolataiban, akkor megsértődik ("kioktatás").

Talán bólogatnom kéne arra ami tévedés?


Aki megsértődik a kritikára, az nem fog tudni segíteni, értelmesen beszélgetni, és az nem gondolja komolyan.


A segítség, a probléma feltárása, nem bájcsevegés, udvarlás.

Ha ennyitől megsértődsz, akkor hogyan lehet tudatni veled, hogy valamit nem étesz, rosszul gondolsz?


Én nem használtam sértő szavakat, sajnos ezeket is te képzelted bele ("ostobák" <-hol írtam én ilyet?).

Erre mit mondasz majd? valami ilyesmit: 'Nem írtad csak ez jött le, ezt gondoltad'

Megint az "ez jövés". -ennek van értelme? ez nem a valóság!

Már honnan tudod mit gondolok, mit érzek? Azért ennyire nem lehetsz látnok.


"Az fel sem merül benned, hogy ha már többen is hasonlóan értelmeztük, hogy a te megfogalmazásodban lehet a hiba"


Hányan? 2-en? Az nem valami sok. És ez nem népszavazás tudniillik.


Így nem lehet komolyan segíteni másnak.

Nyugodtan kritizálj engem, mondd meg hol a hiba a logikámban.

2011. jún. 7. 01:02
 12/15 A kérdező kommentje:
Érzékeny lányok, nem vagyok szívtelen!
2011. jún. 7. 01:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen ketten. De nagyjából többen nem is voltak hajlandóak válaszolni a feltett kérdésedre, úgyhogy a válaszolók kábé 90%-a félreértett téged:D
2011. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Privátban, ahol sokkal kedvesebb voltál, megpróbáltam hosszasan elmagyarázni hogy hol a hiba a logikádban. Meg a stílusodban, de ez mellékes:D A saját példámmal támasztottam alá, hogy amíg nem változtatsz az álláspontodon és nem leszel sokkal nyitottabb, addig hiába is keresgélsz a "húspiacon" mert senki nem fog annyira tetszeni hogy szerelmes legyél. Na de a többit már leírtam e-mail-ben. Az a baj hogy én azt hiszem hogy hódítási tanácsokat szerettél volna, amely egységesen minden gyönyörű nőnél beválik, de ilyen nem nagyon van. Nem érzékeny vagyok, csak feldühített hogy próbáltam segíteni, és te nem voltál hajlandó még csak át sem gondolni hogy mit akarok neked mondani. Hogy szerintem a problémád nem az udvarlási módszerednél gyökerezik. Bár lehet hogy ott is, nem tudom. Na mindegy. Már elmondtam amit akartam:)
2011. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Távoli intuíciókkal, feltételezésekkel nem lehet segíteni senkin sem, lehet hogy még többet árt mint használ.

Mondok egy példát:

Az autószerelő sem úgy szereli az autót, hogy találgatja hogy mi a baja, és mindent kicserél az autón.

2011. jún. 7. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!