Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit ez a pasi?

Figyelt kérdés

Van 1 pasi, aki több évvel idősebb nálam, van családja és 1 munkahelyen dolgozunk.Bejövünk egymásnak, ő nekem tulságosan is. Szoktunk dumálni,érzékeny témát is érintünk rendszeresen, velem nem úgy viselkedik mint másokkal,nem ököeködik úgy mint egyébként, de el vagyunk. Vol több alkalom is mikor úgy tűnt mintha féltékeny lenne más pasikra. Pl: egy másik munkatárs igencsak szereti a nőket szédíteni, nekem is lökte a süket dumát, odajött hozzám...de engem hidegen hagyott az egész. A pasi akiről szó van ezeket szokta látni, szokot pár pillanatig figyelni. A másik mikor a párom jött hozzám oda, akkor is furcsán viselkedett, oda se nézett, lesütötte a fejét, mikor oda is pillantott úgy nézett mint aki szomorú vagy mi.

Hát ilyenek voltak és nem tudom mire vélni.

Tudom nem szép dolog belemászni más kapcsolatába, de nem történt semmi köztünk, pusztán a vonzalom. És sajnos én úgy érzem mintha talán szerelmes is lennék bele pedig ott a párom akit szeretek és minden jó.Pár éve ismerjük már egymást és azóta tart ez az egész. Ő akarta, h legyen köztünk valami de én nem és ennek már több mint 1 éve, azóta is "vár" és jó a viszonyunk, tehát nem mondta h akkor viszlát ha már nem kap meg nem vár rám.Mi ez akkor? Lehetséges, h érez valamit irántam?


2011. jún. 5. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges! Unja az asszonyt és le akar feküdni veled. Nem feltétlenül csak egyszer, akár többször is, rendszeresen. Vár, persze. Hátha majd egyszer eljön az ő ideje és beadod a derekad végre. Nincs veszíteni valója. Mi az hogy nem mondta hogy ha nem kap meg akkor viszlát, nem vár rám? Bepróbálkozott, nem jött be, mit csináljon? Kösse fel magát? Ne álljon veled szóba többé, mert nem vágtad hanyatt magad elsőre? Hülye lett volna. Türelmes típus. Annyira nem volt életbevágóan fontos neki hogy hisztizzen miatta. Ha annyira szerelmes vagy belé, mondd meg neki hogy hagyja el a családját és akkor együtt lehettek. Nem hiszem hogy rohanna beadni a válókeresetet, de próba szerencse. Valóban nem szép dolog belerondítani egy család életébe, vagy egy másik kapcsolatba. Undorító is, meg valószínű hogy a végén te jársz rosszabbul, mert a legtöbb pasi csak félrenézelődni szeret. Amikor már el kéne hagyni az asszonyt, meg megfelezni vele a javakat, akkor már nem olyan nagy a szájuk. Persze megpróbálna meggyőzni őszinte sírig tartó szerelméről irántad. Szeretőként. Van kábé 10% esély rá hogy másképp alakul. Hajrá, sok boldogságot. De vigyázz, mert mindenki azt kapja amit megérdemel. Ha arra van szükséged hogy örök második legyél... Nem tudom hány éves vagy, de én már rájöttem valamire az életben. Lehet szó bizsergető szerelemről ami tart ameddig tart, nincs az az isten hogy egy kéjes, szenvedélyes vonzódást válasszak egy olyan férfival szemben aki szeret, és tisztel engem, és én viszont szeretem. Az ilyen vonzalmak vakká tesznek azokkal szemben akik iránt érezzük azt. Ritkán születik helyes döntés ilyen állapotban. Pláne ha még többeket meg is aláztok a viszonyotokkal. Én is éltem már ilyen kísértéssel. Egy idő után elmúlt. Soká, de várnom kellett. Ha nem engedsz neki teret, nem fog eluralkodni rajtad. Ne engedd hogy bármi történjen és minden rendben lesz. És legfőképp ne agyalj azon hogy ő mit érez irántad. Szeretnél szexelni vele mert vonz, ezért próbálod meggyőzni magad hogy egy szerelem mindkettőtök részéről. Hogy legyen valami mentséged, magyarázatod ha majd megteszed. Amivel magad megnyugtathatod, hogy nem tehettél róla hogy így alakult. Jó tanács: felejtsd el!
2011. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem kérem tőle,h váljon vagy akármi, nem állítom válaszút elé!Szerinted ki az a hülye pasi aki várna éveket 1 nőre ha csak szex kell neki? Viszont ha érez valamit iránta akkor képes várni és megjegyzem nem arra, h kkor majd gyorsan elhagyja az asszonyt és fut a másik karjaiba!

Az a kapcsolat amiben ő van, nem boldog sőt,1 képet sem láttam még róluk amin ő nevetett volna vagy örülne,nem beszél a gyerekekről és ha szóba is jönnek úgy beszél mintha bánná az egyész házasságát! Na mindegy. A pasik általában(amiket hallottam, tapasztaltam)ha nem kapja meg a nőt rögvest még talán 1-2 hetet vár de többet ugyan nem.

2011. jún. 6. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt meg tudom cáfolni! Több ilyen tapasztalatom van. Van aki másfél évet várt rám, és udvarolgatott, csak azért hogy szex kapcsolat legyen köztünk. Kollégám volt. Általában ki lehet szűrni az ilyeneket azzal hogy sokat kell várnia, de ha úgy sincs más dolga éppen akkor miért ne próbálkozhatna az is akit elutasítasz. De te tudod. Ha nem boldog a kapcsolata fogja magát és váljon el, se szó se beszéd. Ez egy ilyen dolog. És majd akkor kezdj el filózni rajta szerintem hogy érezhet-e valamit. Addig felesleges.
2011. jún. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!