Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb fiúnak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiúnak miért csak a mell alá érő hajak jönnek be? A rövidebb miért nem annyira jó?

Figyelt kérdés
(nem a legrövidebb hajra gondolok , hanem váll alatt olyan 13cm-rel)
2011. jún. 5. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így szerintem nem igaz, mondom ezt úgy, hogy ált. nekem is a hosszabb hajú lányok tetszenek, de mindig is az összhatás az, ami dönt. És valakinek pl kifejezetten jól áll a rövid haj.


A váll alatt 13 cm szerintem már korántsem a rövid kategória, szal... :)


24F

2011. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hosszú haj, amiről te beszélsz. Nekem hátközépig érő hajam van.A fodrászom szerint nagyon kevés nő visel ilyen hosszú hajat. Nem is veszem észre különösebben, hogy ez érdekelné a férfiakat. Általában a nők dicsérik. Ne aggódj, tetszik nekik a te hajad is.
2011. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem a vállig érő a minimum. barátnőmnek is olyan volt amikor megismertem (persze akkor még nem volt a barátnőm), azóta már jól megnőtt neki és már eléri a cicijét is, így sokkal jobban tetszik, de leakarja vágatni. meg is értem hogy zavarja, én se tudnám elviselni a hosszú hajat, főleg nyáron, de mondtam neki hogy azér legalább vállig érjen, annál rövidebb már szerintem nem nőies, nem tetszene. persze, az ő döntése, ne mondjátok hogy hú milyen paraszt vagyok hogy megakarom neki szabni, de mivel szeret, így figyelembe veszi azt is hogy nekem hogyan tetszik. és ha valamiben több jó megoldás is van, akkor megkérdezzük a másikat, és úgy döntünk hogy a másiknak is tetszen lehetőleg!

szal a kérdésben rejlő állítás nem igaz, nem csak azok jönnek be... és nemhinném hogy a legtöbb fiú ezzel nem így volna. tény, hogy a nagyon rövid haj már keveseknek jön be, de szerintem kb a váll az a határ, ahol ugrásszerűen megnő a fiúk száma, akiknek bejön a hossz. remélem érthetően fogalmaztam:)

2011. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy teljesen rövid hajú lány is ugyanúgy lehet népszerű a fiúk között, mint egy hosszú hajú, nálam például a hajhossz egyáltalán nem számít.


29/F

2011. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet hogy elfogult vagyok, mivel nekem a hajam meglehetősen rövidre van vágva. Hajtípustól függ, mi áll jól. Régen nekem is váll alattig érő volt, de gyorsan zsírosodott, nagyon csúnyán nézett ki már akár a mosást követő 2. nap. Fokozatosan vágattam le, mindig csak egy kicsit. Most hátul fel van állítva (2cm), elöl pedig olyan 5-6 centi a frufru résznél. Nem hiszem, hogy "kevésbé vonzó" a rövid haj, mint a hosszú. Ha stílusosan van megcsinálva, még akár jobban is nézhet ki, mint egy szanaszét álló hosszabb fazon. Embere válogatja kinek mi tetszik, avagy mi áll jól ;)
2011. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Én például sokkal jobban szeretem a rövidebb hajú nőket...

(Pedig ez elég érdekes, mert nekem is volt hosszú hajam.)

2011. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó, attól függ, melyik csajnak mi áll jól. Van olyan rövid hajú csaj munkahelyemen, akit el nem tudnék képzelni hosszú hajjal, mert neki a rövid áll jól.
2011. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert a hosszú haj nőies a rövid pedig leszbikus:D
2011. jún. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

20:24-es:


Na ne már! Csak azért, mert egy lánynak rövid a haja az nem egyenlő azzal, hogy leszbikus! Akkor nagyon sok leszbikus lány lenne, ami nekünk NAGYON NEM VOLNA JÓ (így is sokan vannak, 'megtéríteni' meg nem lehet őket)!

2011. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!