Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mell probléma fiuk?

Figyelt kérdés

A párom olyan megjegyzést tett rám,hogy átlag alatt van a mellem mérete.Kisebb mint másoknak,de vannak nálam kisebb mellű lányok is.

Lehet igaza van,de rosszul esett!

Van olyan férfi akinek nem számít a méret?Szerethető a kis mell is?

Persze még ő haragudott meg,mert mertem mondani,hogy rosszul érintett,ahogy "tálalta" ezt nekem.

2 év után,most kezdte ezt mondani. :(


2011. okt. 19. 23:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha két éve együtt vagytok, akkor ezek szerint őt nem zavarja. Sőt, lehet h ez teszik neki benned. De ha szóvá meri tenni, akkor rögtön támadásnak veszed.
2011. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pici melleim vannak, érzékenyen is érintett nagyon sokáig...most már elfogadtam. Szerintem a barátod nem akart rosszat, csak őszinte volt, a tények azok tények:D Egy volt pasim egyszer olyat mondott egy év után, hogy "összementek a melleid, nem?" ezek hülyék...nem kell magadra venni:) szereti ő is biztos!:)

23N

2011. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
ez nem jelenti azt hogy őt ez zavarja. csak tényt közölt. férfiagy. nem is gondolta hogy ezzel megbánthat.
2011. okt. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%

Az én páromnál biztos probléma lenne( nekem 80 D), de biztos van olyan akinél nem.

De azért akárki, akármit mond, nekem akkoris meggyőződésem, hogy átlagban a nagy melleket szeretik a pasik.

Emiatt nem kell haragudj a barátodra, ha szeret, szeretni fog annak ellenére is, hogy el tudná viselni ha nagyobb lenne.

2011. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. okt. 19. 23:10
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy mell rajongó voltam. Aztán megismertem egy lányt, akinek kicsi a melle. Azóta kis mell rajongó vagyok. :D
2011. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 tsz-tag ***** válasza:
nekem kicsi és normál a nyerő...a nagy nem jó, és a szilikon sem:)
2011. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Örülök,ha vannak pasik akik szeretik a kis mellett és nem ez alapján döntenek :)
2011. okt. 19. 23:16
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

ez hogyis van?

A:ami valójában jelképes kvázi kisebb mint egy izmos férfinek

B:ami már tenyérbevaló

C:ami nagynak mondható

D:ami sokak szerint túlzás de inkább mint az A


jó a megállapítás??

én mondjuk nem melltartóméretek szerint osztályzok hanem hogy működik e a mellszex.tudjátok amikor a 2mell közé beteszi az ember a farkát amit aztán a lány közreszorít és mehet a menet(csak azért írtam le hogy ha valaki mégse tudná ne kelljen rákérdeznie)

2011. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!