Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor melyikünk a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés

Volt egy régi kedves lány barátom,akivel most összejöttünk. Mikor lefekvésre került a sor,kicsit aggódtam,mert ő sokkal tapasztaltabb mint én,és féltem hogy nem leszek neki megfelelő. Ezt gyengéden szóvá is tettem,hogy félek,hogy nem válok neki be, és ő azonnal abba akarta hagyni a dolgot. Irtó ciki volt nekem. Azt mondta,elment a kedve. Felöltöztem,és elindultam haza,de utánam jött.Beszélgettünk,később hazajöttem. Félek,hogy ez most pecsétet nyom a továbbiakban mindenre. Azt mondta,nem akar elveszíteni,de félek,hogy most egy kis köcsögnek tart,holott eddig semmi gond nem volt,baromira akartam őt,más csajolnál minden okés volt eddig.

Szerintem azért megnyugtathatott volna,nem? Hogy nem lesz semmi baj,vagy vmi,ahelyett,hogy leszállított magáról . Én így érzem,okés,nekem se kellett volna hülyeségeket beszélni. Nektek mi a véleményetek,melyikünk cseszte el jobban?


21/F


2011. jún. 5. 23:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Szóval én elvártam volna a megnyugtatást..

Ehelyett beégetett keményen. Hatalmasat vesztettem az önbecsülésemből,komolyan mondom,nem érzem férfinak magam azóta. (Kedden fogunk megint talizni.)

2011. jún. 5. 23:49
 2/20 anonim ***** válasza:

"Beszélgettünk,később hazajöttem"


És miről beszélgettetek?

2011. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hogy nem akar elveszíteni,és nem szeretné,ha így lenne vége mindennek. De meg se próbált vígasztalni,hogy "biztos jó lett volna,vagy valami." Tudom,kényesen hangzik egy sráctól,de sokat számított volna nekem nagyon. És láttam rajta,hogy hatalmasat csalódott. Egy világ omlott össze bennem.
2011. jún. 5. 23:53
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a csaj hogy nem mondta jól van majd legközelebb, de te is poénosra veheted a dolgot hogy hát ez van. Mert ne higgyétek hogy az első alkalomkor mindig minden simán megy. A feleségemmel mikor először feküdtünk le olyan izgatott voltam hogy fel sem állt, de reggeli merevedés megoldotta a dolgot.

Szóval igen picit a lány is beleélhette magát és csalódhatott, de szerintem pont azért jött utánad, hogy nem gáz és majd legközelebb újra próbálkoztok azt annyi.

2011. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az egész ennyin múlott: "-Félek,hogy nem leszek megfelelő neked".. Ennyivel elrontottam mindent..
2011. jún. 5. 23:54
 6/20 A kérdező kommentje:
23:53-as,lehet igazad van.Remélem.Kedden talizunk. :/
2011. jún. 5. 23:54
 7/20 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem hibás, kicsit ügyetlenek voltatok és ezt nem csak és nem kifejezetten fizikai értelemben mondom. Te túlizgultad a dolgot, a barátnőd nem megfelelően reagálta le, de utánad ment, ez azt jelenti, hogy valószínűleg igazából nem akart megbántani.

Jót fog tenni, ha még egyszer őszintén, vádaskodás nélkül átbeszélitek a dolgokat.

2011. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azon leszünk. :)
2011. jún. 6. 00:03
 9/20 anonim ***** válasza:
Kalandnak szánt, de megsajnált.
2011. jún. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
remélem nem.bele is döglenék,komoly kapcsolatot beszéltünk meg!
2011. jún. 6. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!