Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a nagy gondom,hogy szerelmes vagyok egy olyan pasiba,akinek 3 és fél éve van kapcsolata.Egyszer már szakítottak fél éve és akkor összejött velem,de úgy érezte,hogy még mindig szereti,így visszament a csajhoz.Azóta elvileg barátok vagyunk,de csak bulikban találkozunk és akkor mindig mondja (nemcsak nekem),hogy milyen rossz a kapcsolata meg sorolja a problémákat.Egyszerűen nem képes szakítani vele:megszokásból,kényelemből,félelemből.Velem pedig "flörtöl",sőt két hete egy buliban smároltunk is.Nem értem,hogy miért nem lép ki ebből a kapcsolatból?Hogy lehet ennyire gyáva? Megértem,hogy 3 és fél év hosszú idő,meghát a csaj volt neki az első komoly kapcsi,de ha most nem szakít,akkor mikor fog?Boldogtalanul fogja leélni az életét?Sajnálom őt,de én is nagyon szenvedek,mert egyszerűen nem tudom őt kiverni a fejemből!Hiába nem találkozunk 1 hónapig vagy tovább,akkor mégjobban hiányzik!Már tudtára adtam,hogy nem tudok barátként ránézni,és úgy érzem,hogy ő is többet érez irántam,de nem változik semmi.Szerintetek mit tegyek?Nem tudom és (talán nem is akarom) elfelejteni.Köszi előre is a véleményeket!
2008. febr. 20. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Én is ugyanígy voltam, mint a srác most lehet körülbelül. Nem bírtam kilépni egy 3.5éves kapcsolatból, hasonló okok miatt (megszokás) pedig lett volna rá alkalmam bőven, és nem is szerettem már hónapok óta. Egyszer viszont jött egy srác, és 3-4 hónapig gondolkodtam, játszadoztam az érzelmekkel, míg a szakítás mellett döntöttem. Nagyon nehéz volt magamat rávenni. A srác, akivel összejöttem az eset után, eléggé beférkőzte magát a kegyeimbe:) De ehhez az is kellett, hogy rájöjjek, én őt "kerestem". Neten éjszakákat beszéltünk át, megosztotta velem a bizalmát, stb, olyan dolgokat, amik egy kapcsolat alappillérei lehetnek. Neki bejött, hisz összejöttem vele. Nem tudom mennyire vagy személyes vele, de engem ezzel megtudott fogni. Arra kéne rájönnöd, őt mi vonzza a legjobban, és erre rámenni. Becserkészni:) Elbeszélgetni vele komolyan, miért is van egy olyan kapcsolatban, ami nem jó, ráadásul gondolom fiatalon. Rádöbbenteni dolgokra, rádöbbenteni arra, hogy lehetne jó is. És persze mindig csak őszintén. Én is tapasztalatlan voltam még a komoly kapcsolatokat illetően, nekem is ez volt az első, és nagyon nehezen engedtem el annak ellenére, hogy tudtam, ez már rég el volt romolva, és lehet mással boldogabb lehetnék. Türelem kell hozzá és idő. A szél az erős kapcsolatokat fellobantja viszont a gyengéket elfújja, tudod. Légy ügyes!
2008. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak éppen csajjal...egyébként amit leírtál, minden adat stimmel, olyan mintha ismerném a srácot, megkérdezhetem, hova valósi? Lehet, hogy én meg a másik oldalon próbálkozom :-)?
2008. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kiskunlacháza...de biztos még sokan mások vannak ilyen helyzetben sajnos.Köszi a válaszokat!
2008. febr. 20. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ismerek egy srácot aki két és fél éve mást szeret de négy ves kapcsolatát nem akarja ott hagyni. gondolom mert a biztosat a megszokottt dolgokat fél feladni az ujra.
2008. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Annyiban hasonló a helyzetem, hogy a szerelmem még mindig odavan a volt nőjéért. De ez nem tartja vissza attól, hogy velem is csináljon ezt-azt.... Én meg persze suzenvedek, de nem bírom nélküle.... Tudom, nem adtam tanácsot, de hátha vigasztal, hogy nem te vagy egyedül. A férfiak meg csak ilyen mocskok lesznek, míg vlág a világ. S mi így szeretjük őket.

2008. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanebben a cipőben járok, mint te!Én több módszert is kitaláltam ár, hogy mi legyen. Nálunk is szakított a pasi az exszel, de a piszkos anyagiak és a megszokás miatt maradt a saját kis világában. Erre kész voltam, és most az van, hogy egyetlenegy hívását, üzenetét, e-mailjét sem olvasom el. Teljesen kizárom az életemből, mert ha csak a közelébe kerülök mindkettőnknél beindulunk, de ez jódarabig, de sokáig lelkileg nem tudtam húzni. Azóta, miota nem hall rólam megvan zakkanva: virágot küld, megvér a melóhely előtt, de én úgy teszek, mintha ott sem lenne. Lehet ez durva- mondjuk nekem se könnyű, mert kész vok, mikor látom- de vagy lép egyszer határozottan, eldönti mit akar, vagy menjen a fenébe. Hidd el nem éri meg rámenni, tudom rossz,de ugraszd ki a szöget a zsákból. Csak ügyesen, ha jól sül el, akkor vágj bele, hanem LÉPJ tovább!

enikő

2008. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!