Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elfelejteni a párom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elfelejteni a párom vagy ez normális dolog?

Figyelt kérdés

A párommal 10 hónapja vagyunk együtt, 9 hónapja együtt élünk. Minden nap találkoztunk, együtt aludtunk stb.


Most 1 hete kapott munkát sopronban. Nagyon messze van tőlünk, de jól keres ezért igent mondott a felkérésre. eleinte úgy volt hogy havonta járhat haza, majd a főnöke megmondta, hogy két hetente megpróbálnak hazajönni.


Az első 3 külön töltött nap gyötrelem volt neki is és nekem is. Alig evett, stresszes volt, hiányoztam neki. Amint hazaért munkából már telefonált is nekem. Sőt még sírt is mert félt hogy elveszíthet (nem egy bőgős fajta).


Annyira rossz volt hogy sikerült megszerveznie hogy 4 napra felmenjek hozzá. A főnöke, a munkatársai imádtak, örültek hogy ott vagyok, minden jól ment. Amikor ott voltam újra rendesen evett, többet volt(voltunk) a munkatársakkal. Egyszóval úgy érzem segítettem neki beilleszkedni.


Végül én két napja hazajöttem. Elválláskor pityeregtem még kicsit, és ő is sokszor hívott az nap, aludni is alig tudott, nagyon hiányoztam neki. De másnap már mintha kutya bajunk sem lett volna. Én sem érzem azt a hatalmas nagy hiányérzetet. Persze hiányzik, de nem fogok beleőrülni.


Ő is egyre lazábban veszi. Mikor hazaér elmegy sörözni a munkatársaival, aztán csak este hív fel, akkor is keveset beszélünk. Ez így megy két napja.

Mi történik? Kezdünk elidegenedni egymástól? Vagy ez normális? Normálisan kezelnénk a helyzetet.


Másik meg: Én eddig 200%-osan megbíztam benne de most félek attól, hogy más felé is van ideje kacsingatni. Volt rémálmom, ami elültette a bogarat a fülembe, és vasárnap msn-ezett egy régi csaj haverjával (tudni kell, hogy neki nincsenek olyan lány barátnői akik ne hátsó szándékkal közelednének felé). A lány a pasijáról panaszkodott neki.


Lehet én kombinálom túl, de félek hogy kezdünk elidegenedni.


2011. jún. 7. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint annyira rossz volt a külön töltött idő, hogy ezért megszervezte hogy felmenjek hozzá 4 napra. Így utólag félreérthető ez a mondat :)
2011. jún. 7. 20:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Túlkombinálod jelenleg.
2011. jún. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetes, beleszoktatok a helyzetbe, ez jó.

Ne aggódj túl sokat. Ha túlkombinálod és féltékenykedsz, a végén azért fog esetleg lapátra tenni.

2011. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!