Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatásos álom. Jelent valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos álom. Jelent valamit?

Figyelt kérdés
Fél éve van egy barátom, akit nagyon szeretek, de múlt éjjel mással álmodtam, és arra keltem, hogy hiába gondolok a barátomra, semmi... A másik srác sokkal jobban érdekel. Gondolom, hogy ez el fog múlni nem sok időn belül, de rossz érzés, hogy miért álmodok ilyeneket, ha egyszer van egy barátom, akit szeretek. Nem szabadna ilyet álmodnom, ugye?
2011. jún. 6. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Nem szabadna. Ne merj többet ilyet álmodni, csúúúnya kislány vagy!
2011. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem szabadna bármit is álmodnod? Van valami ami megtiltja, hogy mit álmodhatsz és mit nem?
2011. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem hogy nem szabadna, ha minden rendben lenne a kis lelkemben... Nem tiltja meg senki.
2011. jún. 6. 14:57
 4/5 anonim ***** válasza:

" kis lelkemben"


LoL

2011. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is így indult,aztán már egyre brutálabbakat álmodtam,és már szex közben is másra gondoltam...aztán szakítottam végül...
2011. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!