Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem válaszol egy értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol egy értelmes hangvételű levélre? Egyszerűbb kételyek közt hagyni a másikat, mint írni egy nemet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen egyszerűbb. A "nem" három karakter, plusz rá kell nyomni a "válasz" gombra, meg a végén az "elküld"-re, legalább negyed kalória. Minek szenvedjen valakiért aki nem érdekli?
2011. jún. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt kételyekről nem lehet beszélni...
2011. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha én vettem a bátorságot, hogy írjak neki, jól esne egy válasz.
2011. jún. 6. 15:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Neki pedig szíve joga nem válaszolni, az van.
2011. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
mikor írtad azt a levelet? lehet, hogy nincs rá ideje, vagy nem tudja még, mit írjon, vagy fogalmazgatja éppen, hogy írja le finoman. egyébként az is lehet, hogy a 2.-nak van igaza.
2011. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha csaj vagy,hagynám a francba,


Ha pasi vagy,akkoris...

2011. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap írtam.
2011. jún. 6. 15:06
 8/12 A kérdező kommentje:
Hagyom a francba, felfogtam, hogy nem érdeklem. Csak egy válasz jól esne.
2011. jún. 6. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi azthiszem válaszoltunk helyette:))
2011. jún. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

ne várj választ... ha "nem" lenne a vége, akkor nem lesz válasz, de csak hogy ne bántson meg! én ugyan így jártam, csak nekem megigérték hogy kapok választ... aztán azóta egy telt el, és semmi... engem meg már nem érdekel. sőt én még azt is leírtam, ha nem válaszol semmit, akkor azt igennek fogom venni, de azóta van csaja, szóval simán bunkó

21/l

2011. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!