Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meddig kell még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meddig kell még szenvednem? 2 éve ismerkedtünk meg. Nem működött sokáig a dolog, mert ő akkor lépett ki egy másfél éves kapcsolatból.

Figyelt kérdés
Nem sokszor találkozunk, azonban amikor igen, mindig velem van. Csókolgat, ölelget. Aztán valahogy mindig úgy alakul a helyzet mintha semmi sem történt volna, úgy beszél hozzám, mintha semmi sem történt volna. Minden nap beszélünk vagy telefonon, vagy msn-en vagy sms-ben. Úgy köszön el, hogy: csók. Sosem mertem igazából rákérdezni, hogy ezt ő hogy gondolja, mit gondol ő rólam, vagy kettőnkről, ha létezik ilyen. Félek, hogy akkor még ilyen szinten is elveszítem. Nem tudom, van-e ennek az egésznek jövője, meddig kell még rá várnom, mert tudom, hogy nem vagyok közömbös neki. Ha nem érezne semmit, nem írogatna, nem hívna. Lehet fél valamitől...De lehet én látom rosszul. Nagyon szeretem és nagyon szenvedek. Kérlek segítsetek. (én 18, ő 22)
2009. márc. 19. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán értem miért nem kérdezed meg, hogy akkor most mi van? Kérdezz rá, hogy ő mit akar tőled! Emiatt nem fogod elveszíteni, ha meg lelép, hát ne is bánkódj miatta. Egy kapcsolatban a beszélgetés az egyik legfontosabb dolog! Tudd meg, hogy mik a tervei, ez a legtisztább!
2009. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is csak azt tudom tanácsolni, amit az elöző kommentelő is írt. Vedd a bátorságot, és egyszer üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat kettőtök között.


Csak hajrá, vesztenivalód nincs, hisz ha annyira megvagytok együtt, akkor ez alap dolog, hogy tisztázni tudtok ilyen helyzeteket is. Ha pedig mégse, ne sirasd, értetlen egy kapcsolatra.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!