Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a barátomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat? Lassan másfél hónapja nem találkoztunk mert külföldre ment dolgozni. Holnap viszont újra itthon lesz. Mivel lepjem meg szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szomszéddal az ágyban, biztos nem felejtené el :D
2011. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ha te örülnél ennek akkor gratulálok!!! Én kellemes meglepetésre gondoltam!!
2011. szept. 7. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Főzd neki a kedvencét aztán egy hálóingbe melltartóba és bugyiba menj ki hozzá a többit szerintem tudni fogod ne erre emlékezni fog :D
2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na*
2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék egy pihentető programnak, masszázsnak, esetleg egy színház vagy mozinak. Kellemes gyertyafényes vacsora, ha romantikusok vagytok, ha nem akkor szexi fehérnemű és valami új alakítás az ágyban. Ettől az én párom is elalélna!

23/N

2011. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezek igen jó ötletek! köszönöm!! :)
2011. szept. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!