Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a helyzet ahogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a helyzet ahogy a mostani hétvégét is a barátomnál akarom tölteni péntektől vasárnapig.De itthon úgy tudják a barátnőimmel bulizok péntek szombat..de hazamegyek mindig reggel. Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Múlt héten azt találtam ki hogy azért nem megyek haza mert vásárolni megyek bnőmmel..és így már nincs értelme arra az 1-2 órára hazamennem így nála leszek...most is vmt kikéne találni de nemtom mit.Van vmi jó kis ravasz ötletetek?
2009. márc. 19. 15:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
én ha őszinte vagyok mindig kapom a lecseszést hogy nem jól gondololkozok és hülye vok és azt kéne tennem ami pl itthon jó mások szerint.Nem jöhetek össze azzal aki nekem jó ha itthon nem jön be pl apukámnak.Így inkább titkolózok és soha nem mondok el semit mert csak kapnám a letolást.Ennyi.Akkor amiről nem tudnak az nem fáj,veszekedés sincs miatta ennyi.Ezért titkolom
2009. márc. 22. 11:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Oké, értjük...
2022. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!