Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van ez? : S borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez? : S borzasztó fontos. (Kérdés rövid magyarázás hosszú)

Figyelt kérdés
Mért nem találok magamnak barátot?: S Ha tetszik egy fiú,vagy bunkó,vagy nem tetszem neki.De bezzeg aki nekem nem tetszik annak meg én tetszem és akar tőlem többet.Volt már olyan h tetszettem valakinek csak olyat mondtam amit nem kellett volna és azóta nem szól hozzám : s.Lányok ti hogy pasiztok?Hogy csináljam hogy a helyesek oda figyeljenek rám?: S
2011. jún. 6. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem pasizok, úgy :D
2011. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 18 éves koromig nekem is ez volt, utáltam, hogy a suliban már szinte mindenki pasizott. Aztán lett 1 barátom, majd még 1, utána meg már nem akartak rólam lekopni. Most pedig 25 vagyok és van barátom :)
2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot keresel? Mert ha igen, ne azt nézd, ki milyen helyes kívülről. Lehet egy lány /és fiú is/ nagyon helyes, de a modora kritikán aluli...

Döntsd el, mi a fontos neked.

2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ugyanez mint az előző

20L

2011. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ilyen a természetem,külső alapján húzódok egy fiúhoz,ha nem tetszik,nem olyan vagyok mint a többivel akik tetszenek :S sajnos nem tudok ezen változtatni.De ha megszeretek valakit,akkor utána nagyon nehezen szeretek ki belőle. és 14 vagyok,tudom most majd azzal jöttök,hogy korai,de nem érdekel,szeretetre vágyok és törődésre.
2011. jún. 6. 23:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez érthető is. De sokat fogsz még változni hál'Istennek. És sajnos csalódni is. És a csalódások meg fognak tanítani arra, hogy bizony, az a fontos, ami belül van.
2011. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy korai, hanem hogy ROHADT ÖNZŐ VAGY

egy kapcsolat nem arról szól, hogy jó pasi, kényeztessen, szeressen törődjön velem, hanem neked is szeretned kell, nem egyoldalú az egész, mert ha elvárod tőle de te nem teszed meg ugyanezt akkor elhagy!!!!

2011. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
14 éves vagy. Nem kell elkapkodnod semmit. Ha görcsölsz rajta és minden áron akarod, nem fog összejönni. A szerelmet amúgy sem lehet erőltetni.. az jön magától. Ha egyoldalú a dolog, mármint Neked bejön, de Te nem jössz be a kiszemeltednek, akkor sem tehetsz semmit. Szóval ne keresd görcsösen a szerelmet, majd jön, ha jönnie kell.
2011. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nagyon durva de velem is pont ez van,de tényleg én is 14 vagyok nekem is akik tetszenek azoknak én nem akiknek meg igen azok nekem nem és ha szerelmes vagyok nagyon valakibe akkor szinte soha nem tudom elfelejteni....és ez nem önzőség mint ahogy irták csak ilyen az "izlés" ami tudom nagyon rossz dolog külsőre itélni de nem tudok ezen változtatni


Ja és nekem is össze jött volna egy olyannal aki nekem is tetszik de ő is megharagudott rám egy incidens miatt.

Nem durva ez a hasonlóság?:P

2011. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utánam író....ki mondta h én nem szeretném viszont?épp ezaz h fordítva van az egész...utolsó: nem te vagyok én te meg én?XDDDD írj privit
2011. jún. 11. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!