Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennel? Csaladi ebeden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel? Csaladi ebeden vagy a baratodnal/baratnodnel. Kedves szulo olyat etelt csinalt, amit te nem szeretsz. Illedelmessegbol megeszed, vagy mondod h nem ezt nem szereted!

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként, én szerintem az az illetlenség, ha a vendéglátó képébe hazudva eszek abból ami nem ízlik, esetleg hányingerem van tőle, vagy rosszul leszek. Ha az én vendégem tömné magába azt, amit nem szeret, azért, hogy megfeleljen nekem, elsüllyednék szégyenemben!! Milyen ember az olyan, aki ráerőltet valakire valamit, amit az nem akar? Akár étel, akár bármi másról legyen szó.

01:58 voltam

2011. jún. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyértelmű, hogy meg szoktam kérdezni a vendégeket, hogy megeszik-e, amit készítenék. Így elkerülhetem, hogy valaki nem szereti.


Aki már járt nálunk, arról fejből tudom, hogy nem szereti a májat, vegetáriánus, van gombaallergiás, stb, és úgy főzök, hogy biztosan jó étvággyal tudjon enni belőle.


Ha idegent kéne meghívnom, akkor nem variálnék nagyon, olyan kaját csinálnék, amit a többség meg szokott enni, semmi extrát, és ha még így sem ízlik, legfeljebb összedobok egy melegszenyót. :)


Nem találom sértőnek, ha valaki pont azt nem szereti, amit főztem.


Vendégként én se ennék meg olyat, amit nem szoktam, pl. körömpörkölt, pacal, és a májat is csak akkor eszem meg, ha én sütöttem, az én számíze szerint. Ezeket vendégségben is visszautasítom.

Nekem könnyű, egyszerűen rávágom, hogy bocs, fogyózok. :D

És vagyok olyan kövér, hogy ez hihető. :(

2011. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok allergiás rá, eszem belőle.
2011. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!