Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a 3 éves kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a 3 éves kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

A történet a következő:

Megismertem egy lányt 3 éve, csodálatos párkapcsolatban élünk, mindkettőnknek ez volt az első komoly kapcsolata, egymással vesztettük el a szüzességünket. A 3 év alatt nagyon megszerettük egymást, egymás családját is.

Kisebb nagyobb veszekedéseken kívül, ami teljesen normális, jól megvoltunk.

Aztán egyszer csak történt valami. A metron amivel járok hozzá, gyakran látok egy lányt néha szemezünk, van amikor csak úgy mellém ül pedig ezer üres hely van, egyszer már beszélgetést is kezdeményezett, eddig egyáltalán nem érdekelt, de most történt valami egyik napról a másikra és nem tudom mi van velem, csak rá tudok gondolni, MEG AKAROM ISMERNI, ez most nem testiségről szól, egyszerűen érdekel a "metrós lány". Sosem csaltam meg a barátnőmet és nem is tervezek ilyet tenni. Bárcsak visszakapnám a régi életem a régi érzéseimmel amikor még csak a barátnőm volt az egyetlen nő az életemben, ha lenne ilyen választásom, de sajnos nincs. Már egyszerűen nem a józan ész diktál. Állandóan csak a metrós lányra gondolok, a nevét sem tudom, havonta kétszer háromszor összefutunk a metron és most állandóan azon jár az eszem bárcsak találkoznék vele, bár nem tudom mit tennék.

Ilyen brutális még nem volt velem a sors, egyik napról a másikra felborul az egzisztenciám és a 3 éves kapcsolatom? Én nem ezt érdemlem, mindig hűséges voltam és őszinte. Szerelmes lettem? Vagy csak ismerjem meg a lányt mint barátot és bízzak abban hogy csalódok?

Kérlek szépen segítsetek, mert nem tudok tanulni, enni, aludni és azt hittem hogy el fog múlni 2 nap alatt, de úgy látszik hogy nem akar.


2011. jún. 7. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy a jelenlegi kapcsolatodban mégsem minden tökéletes. Először ezt gondold végig. Ha e mellett döntesz, akkor felejtsd el a lányt és kerüld el.
2011. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, egy misét megér...

Attól, hogy beszélgetni kezdesz a lánnyal, még nem csalod meg a barátnődet. Attól, hogy egyszer-kétszer találkozol ezzel a lánnyal, azzal sem csalod meg. Próbáld megismerni és "mögé nézni". Hidd el, ő sem lenne jobb, mint a jelen barátnőd.

2011. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 12:39-cel. Gondold át, hogy szenvedsz-e valamiben hiányt, vagy csak változatosságra vágysz mert nem élted ki magad. Ha minden szép és jó akkor "csak" a véred, a kíváncsiságod hajt. Válassz hogy mi a fontosabb. Lehet hogy jót tenne neked ha új élményekkel gazdagodnál, akkor később jobban tudnád értékelni ha valami jót kapsz az élettől. Lehet hogy neked ez az első barátnőd az igazi, de lehet hogy ez csak később lesz nyilvánvaló. Amikor már megtudtad hogy legyen bárki akármilyen kívánatos, senki más nem tud neked annyit és olyan jót adni mint a barátnőd. Ha az új élményeket választod, akkor inkább szakíts vele mint sem hogy megcsald, mert szerintem utóbbit nehezebb megbocsájtani. Aztán könnyen lehet hogy 1-2 héten belül megbánod hogy elhagytad és már rohansz is vissza hozzá bocsánatért esedezve. Rögtön elfelejtenéd a másik lányt szerintem. De ha nem akarsz bonyodalmat akkor kerüld el a csajt jó messzire.
2011. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mérlegeld a dolgokat..

Van egy kapcsolatod, elviekben szeretitek egymást. elviekben szerelmesek is vagytok..

van egy "metrós lány" akit nem ismersz, nem tudod, hogy milyen amikor nem a metrón van és azt sem tudod, tudhatod, hogy mi lesz ha esetleg megismered és összejössz vele.

Lehet hogy jól jársz, de az is lehetséges, hogy egy oltári nagy hülyeséget csinálsz és elveszted azt az embert akiért bármit megtennél, és feltehetően a párod is..

Lehetséges kicsit feldobnád a "párkapcsolatodat" nem gondolkoznál ilyeneken.


Mondjuk a te korodban, nincs tuti dolog.

gondolom 18 és 21 év közt lehetsz!


Gondolkozz el azon, hogy mit nyerhetsz és veszíthetsz!


Legyen szép napod, szia!


23/F

2011. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

meglehet, hogy csak kicsit felütötte a kíváncsiság a fejét, elég régóta vagy együtt a barátnőddel, lehet tudatalatt kis változatosságra vágysz, de ezek nem igazi érzések, természetes, ha az ember néha kicsit begajdul, először is abba gondolj bele, ha esetleg elhagynád a barátnődet, egyáltalán el tudnád e képzelni hogy többet nem mellette ébredsz, de az sem árt ha belegondolsz abba is, hogy Te hogy éreznéd magad, ha a barátnőd érezne ilyeneket más iránt.... neked az mennyire fájna, vagy esne rosszul?

és az is igaz, hogy azt kellene elsősorban elemezned, hogy mi az (ezek alapján biztos van ilyen!) amit úgy érzed hogy nem kapsz meg a barátnődtől.

mitől lehetne jobb a metrós lány...?

2011. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, örülök hogy az internet korában élünk.

Mindenki nagyon sokat segített, azt hiszem most várni fogok és mérlegelni. Az is lehet hogy egyszerűen csak az a baj hogy nincsenek lány barátaim. Az egyetlen nőstény akivel érintkezek az a barátnőm... Amúgy meg nem véletlenül írtam hogy ez nem a testiségről szól. Egyszerűen csak érdekel a személyisége, hogy milyen lehet, mit szeret, mit gondol dolgokról, egyszerűen megfoghatatlan ez a helyzet de érdekel minden ami vele kapcsolatos. Pofátlan egy érzés.

2011. jún. 7. 18:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sajnálom a barátnődet! Tudod milyen rossz lesz neki? Remélem majd visszakapod, és a metróslány meg téged hagy majd el!!!!!
2011. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hidd el hogy van elég vaj a fején. Ő nála minden napos hogy fiúkkal ismerkedik. De nem tehet róla "szegény" nagyon csinos és népszerű, rájárnak a fiúk, próbálkoznak. Ő meg élvezi a bókokat és jól esik neki. 2 évbe telt mire le tudtam győzni a féltékenységem, és úgy érzem az is kell ehhez hogy nekem is meg legyen nyitva a kapu legalább annyira, hogyha érdekel egy ember akkor megismerhessem. ("metrós")
2011. jún. 9. 10:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tehet róla akkor miért van vaj a fején? Azért mert jólesnek neki a bókok? Szerinted melyik nőnek/lánynak nem esnek jól? Inkább értékelnéd hogy annak ellenére hűséges hozzád hogy ennyien megkörnyékezik! Úgy könnyű hűnek maradni ám ha a kutyának se kellesz. Neked is kijár hogy beszélgess, megismerj más lányokat. Persze, olyanok akik közömbösek, simán. De te erről a metrós csajról álmodozol már mióta. Elárulok egy titkot. Annak a megismerésére nem szoktunk ennyire vágyni aki pusztán barátként érdekelne bennünket. És szerintem ezt te sem hiszed el magadnak őszintén, csak magadat is erről győzködöd, hogy ne tűnj annyira rossznak mások szemében. Nem vagy te egy kicsit telhetetlen? Ez most kicsit keményre sikeredhetett. Korábbi válaszomat finoman fogalmaztam meg, de ez is csak építő jellegű, hidd el.
2011. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elhiszem és igazad van. De nem tudok mit csinálni. Nem tudom irányítani az érzéseim. 3 éve látom egyfolytában a metrós csajt mert ugye arra jár amerre a barátnőm lakik és eddig egyáltalán nem érdekelt. De a legkevésbé sem. Egyik napról a másikra történt a dolog mondtam már, nem tehetek róla. Lehet hogy összefüggésbe van azzal hogy a barátnőm már nem az igazi nekem. Eddig is előttem volt a kísértés de eddig le se szrtm. Most pedig összeszorítja a gyomrom ha csak rá gondolok. Eddig miért nem érdekelt ? Mi történt ? Én csak arra tudok gondolni hogy már úgy érzem hogy nem a nekem megfelelő lánnyal járok.
2011. jún. 11. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!