Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes egy olyan lányra várni akinek van pasija?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nincs annál rosszabb, mint a "szerelmednek "rosszat kívánni.
2011. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyen csajra nem várni kell, hanem el kell kezdeni fűteni:)

Ha minden jól megy úgy is hagyja majd magát.

2011. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várni? Tegyél érte!
2011. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok most mint a kérdező, de most komolyan nem rossz lenne tönkretenni a kapcsolatát a lánynak, csak mert szerelmes belé az ember?
2011. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem te, akkor majd megkúrja más:)

Annyi, hogy lehet nem most, hanem egy fél év , de az is lehet h csak két hét.

Egyébként azzal, hogy megkú*rod nem nagyon teszel tönkre semmit a lényeg, hogy a pali ne tudjon róla.

Ha meg összejön fullosan a csaj azzal mi a baj?

Te majd boldoggá teszed nem?:)

2011. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Várhatod a csodát, hogy szétmenjenek, de akkor sincs rá garancia, hogy majd pont te kellesz neki. Így magadtól veszed el a lehetőséget, hogy találj valakit.
2011. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog. Elmesélem az én esetemet a legjobb barátommal.


5 éve ismertük meg egymást. Neki volt valakije, akivel komoly volt, nekem csak futó dolgok. Szerettük egymást, jó volt együtt. (Nem történt semmi testi, csak érzelmi részéről írom a jót.) Aztán én megismertem az én komoly kapcsolatomat, ekkor már egy éve voltunk együtt. Persze néhány hónap múlva meg ő lett szabad. Eltelt sok év, és egyikünk sem várt a másikra. Most ő szabad, nekem pedig mélyponton a kapcsolatom. Mi lesz eztán? Nem tudom! De abban biztos vagyok, hogy nem lenne köztünk ilyen erős kötelék, ha anno az elején összejövünk. Kapcsolatunk érdekes, egy vékony pengén lavírozik, ami egyik oldalán a szerelem, a másikon a barátság. Hol erre, hol arra billen meg egy kicsit.


Neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél a lánytól. Ha szeretnéd harcolj érte, ha úgy érzed, hogy ő így boldogabb, akkor ne tedd.

2011. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!