Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Milyen gyakran jártok el bulizni a pasitok nélkül?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt,ez alatt kb 3szor mentünk el bulizni,mert a barátom nem szeret táncolni,nem iszik,és az embereket se igazán szereti.(Jártunk moziba,színházba,kirándulni,nem az a baj,h nem mozdultunk ki soha.)Én viszont imádok táncolni,és társaságban érzem jól magam.Ennek ellenére a barátnőimmel is csak nagyon ritkán jártam el bulizni,mert nem akartam egyedül hagyni a párom,tudom,h nem igazán szereti,ha elmegyek(persze nem tiltja,csak annyit mond,h nem szabad pasizni,de nincs úgy kedvem menni,h közben egész este rá gondolok,és nem tudom elengedni magam)Mostanra viszont rájöttem,h nem maradhatok ki minden buliból,30 évesen a gyerek mellől járjak majd discoba,mert fiatalon nem buliztam ki magam?!

Akinek a párja szintén ilyen antiszociális,az hogy oldotta meg a 'problémát'?

20/L


2011. jún. 7. 14:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
lehet hogy nem antiszoc csak k*rvára félt esetleg nem akarja h diszkós rib*ncz légy? én legalábbis így vagyok a dologgal
2011. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Itt inkább az a baj hogy a legtöbb lánynak az egyetlen kikapcsolodást a disco jelenti.. én mondjuk nem szeretem, de máshova szivesen elmennék a barátnőmmel.. pl vannak ilyen szabadtéri táncos rendezvények is, nem csak ahol a sok részeg p*csa lötyög. Ráadásul az ottani zene is olyan amit nem szivesen hallgatok meg, én többre becsülök egy közös szombat esti sétát a barátnőmmel ahol tudunk beszélgetni is nem pedig csak rázni magunkat, soha nem értettem a nők mit élveznek ennyire benne. Nyilván félt Téged, Te meg ugy vagy vele hogy hátha találsz nála jobbat-.-


F27

2011. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nem jobbat akar találni, csak szórakozni.


Nálunk ez a kérdés megoldott. Én is szoktam néha egyedül a barátnőimmel lenni és ő is szokott a barátaival mulatni.

De 90%-ban együtt vagyunk. Annyiban szerencsések vagyunk, hogy nem szeretjük a discót mert az nekünk egy semmit érő szórakozás (vélemény) és így mi roc-metal koncertekre járunk el szórakozni.


Nem lehet egyébként, hogy a barátod is másfajta zenét szeret? Mert akkor el mehetnétek együtt ti is, csak nem discóba.


21/L

2011. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben vagyok,kb 3-4 havonta járunk bulizni,nekem is hiányzik,eddig 1-szer voltam nélküle,de nem vennék rá mérget hogy többször nem fordul elő...ha például éjszakázik.. egyébként nem enged el egyedül,kiakadna ha megtudná hogy nélküle voltam..pasik kicsit figyeljetek jobban oda a szerelmetek igényeire!

28l

2011. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

-.-'

lehet,h nem antiszoc a szó szoros értelmében,de ha csak az lenne a baja,h félt,akkor eljöhetne velem ő is bulizni,de mivel erre nem hajlandó,kénytelen vagyok egyedül menni(értsd:a barátnőimmel,pedig örülnék,ha ő is jönne,és lenne kivel táncolnom legalább)-és miért diszkós r.ibanc minden lány,aki szeret táncolni???:O ezt nem értem...


számomra nem csak a diszkó jelenti a kikapcsolódást,ezt egy szóval se mondtam/írtam!értem,h a diszkót sokan nem szeretik,én se kifejezetten rajongok érte,csak általánosítás miatt írtam,szabadtéri táncos hely is kizárt nála,tök mindegy milyen zene megy,a lényeg,h ő nem táncol,jártunk salsa tanfolyamra,de salsa bulira se mentünk el soha,mert elég hülyén vette vna ki magát,ha én egész este más (a csoportunkból ismerős!) pasikkal táncoltam volna,míg ő a fal mellett ücsörgött!

Mivel együtt lakunk a hét bármely napján lehetőségünk van sétálni,és beszélgetni,szombat estére marad vmi film,amit már százszor megnéztünk,nem hogy kikapcsolna,csak fáradtabb leszek tőle...

"Te meg ugy vagy vele hogy hátha találsz nála jobbat-.-"-tessék?:O ezt miből gondolod? azért írod, mert 3 évi bezártság után úgy érzem,szeretnék bulizni?

nem pasizni járnék,hanem a pl.barátnőimmel levezetni a vizsgaidőszak feszültségeit!


a kérdésem nőknek szól,erre válaszolt két pasi,akik nem értik a lényeget: Én Legszívesebben VELE Együtt Mennék Bulizni(legyen az bármilyen szórakozóhely!!!),DE. Ő .Nem .Akar. Velem. Jönni!!!(egyedül se jár sehova,nincsenek barátai) 3évig MIATTA én sem jártam sehova,lemondtam szinte minden bulit,ahová a barátaim hívtak,ennek az lett a vége,h már nem is hívnak...

2011. jún. 7. 15:49
 6/25 A kérdező kommentje:

Ha ő más fajta zenét szeretne,én elmennék vele pl Metalfestre is,annak ellenére,h én nem kedvelem azt a stílust,de neki zenéből elég annyi,amit a rádióban hall reggelente munkába menet.


Örülnék ha mi is elmennénk 3-4 havonta,de nekem még ennyi se jut....

2011. jún. 7. 15:50
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy valaki úgy látja, hogy ha egy lány fiatalon szeret társaságba járni, táncolni, szórakozni, az már biztos r.banc, de legalább is az lesz.

Nem attól lesz valaki ribi, ha szeret szórakozni és nem attól lesz rendes, ha otthon gubbaszt egész nap.

Szerintem egyszerűen csak két különböző temperamentumú, vagy különböző típusú emberről van szó.


Rákényszeríteni nem tudod a barátodat, hogy veled bulizzon, neked sem lenne jó, ha végig sz..rul érezné magát, mert ez nem az ő világa. Inkább bulizz a barátnőkkel, a pároddal meg találjatok olyan programokat, amiket mindketten élveztek.

2011. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
tudom,h nem kényszeríthetem rá,nem is akarom,de ha egyedül megyek bulizni,mindig lelkiismeret furdalást akar kelteni bennem,amiért egyedül hagyom,én pedig hagytam magam,ezért nem jártam szórakozni eddig.Egész nyáron előre láthatóan az lesz az összes szórakozásunk közös program gyanánt,h elmegyünk egy hétre nyaralni,meg egyszer nyár vége felé 1,5-2 órát eltöltünk a strandon(nem többet),meg elmegyünk megnézünk 2-3 filmet moziban.Sétálni,biciklizni nem igen megyünk,mert melege van,és rögtön leizzad,egyéb szórakozási lehetőség pénzhiányában kizárva,szóval kitalálni se tudok már közös programot...
2011. jún. 7. 16:17
 9/25 napietus ***** válasza:

én diszkóba nem járok, régen sem szerettem, most meg már ki is nőttem belőle. férjem nélkül kb. havonta-kéthavonta megyek el bulizni, vagy csak moziba, színházba.


szerintem attól, hogy a pasid nem szeret táncolni, Neked nem kell bezárkóznod. ha ő nem szeretne menni, maradjon otthon, ennyi. én sem járok a férjemmel vadászni, most akkor ő se menjen? mert jaj, biztos megcsal a vadőr nejével :P? ne fárasszuk már egymást...


29/N

2011. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ne haragudj az általánosításért csak én már megjártam h a barátnőm discoba akart menni és elengedtem, aztán meg közölte h talált jobbat, én azota utálom a discokat és mindig összeszorul a torkom amikor hallom a mostani barátnőmtől is hogy menjünk menjünk.. mondjuk ha ezért képes volt elhagyni talán jobb is h vége lett.

Probáljatok olyan elfoglaltságot találni ami mindkettőtöknek jó, a közös nyaralás jo ötlet, ott csak kimozdultok és bejárjátok a várost, uj helyeken sétáltok, közben beülhettek estefelé vhova meginni vagy enni vmit és talán akkor rájön ő is hogy nem is olyan rossz a barátnőjével kimozdulni, de ne feltétlen olyan helyre ami tele van sok részeg fiatallal, mert én is kerülöm azokat.. Amugy irtad h x év "bezártság" után, ez ugy jött le mintha nagyon rossz lett volna a vele töltött idő.. beszéld meg vele!


F 27

2011. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!