Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu az osztálytársam én akarok vele járni hogy kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
be jövök neki is mert mondta már mindig szoktunk hülyéskedni és le akar velem feküdni is szokta mondani hogy maradjak orák után de mégsem kérdezi meg hogy akarok e vele járni.nem meri vagy mi lehet??
2009. márc. 19. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia


Amikor mondta hogy bejössz neki akkor kellett volna igent mondanod neki.Mivel te erre nem mondtál igent most kérdezd meg tőle ugyanazt te.Legfeljebb azt mondja hogy nem akar járni veled de legalább akkor már tudni fogod.

2009. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ha csak le akar feküdni veled nyilván tetszel neki:P...de nem mind1,hogy csak lefeküdni akar veled vagy járni is...
2009. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*hát ha le akar

minusz csak:Dbocsi:P

2009. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lusta járni is, csak feküdni akar!
2009. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kérdezd meg, lehet hogy ő csak a szexre vágyik veled. Ha ez neked így jó, akkor hajrá, ha többet, tehát járni akarsz akkor ne egyből feküdj le vele szerintem, hanem: járjatok. :-) Ha kéri, hogy maradj vele órák után, akkor maradj, javasold neki, hogy sétáljatok, közben beszélgessetek, vagy kédezd meg, hogy milyen filmeket szeret, hátha leesik neki, hogy elhívjon moziba. :-)
2009. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. márc. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!