Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Amit írok hosszú lesz,de aki elolvassa és segít a válaszával,annak előre is köszönöm.

Kíváncsi vagyok,ti külső szemmel,mit mondanátok erre.


Egy kicsivel kevesebb,mint másfél éves kapcsolatomban vagyok jelenleg.

Eleinte minden szép volt,és jó,a fiú állítása szerint,szerelem volt első látásra,már az első randin,én csak 1 hónap után szerettem meg.

Mentek szépen a hónapok,és kb. a 6. hónapban kezdtek kiderülni róla,olyan dolgok,amiket nem értettem.

Ő falun lakik,én városban,ő az első falusi párom.

Megkért segítsek főzni,meg takarítani,ha náluk vagyok,én megcsináltam,ha kértek rá,de mivel minden hétvégémet ott töltöttem anno,volt olyan is,hogy nem volt kedvem hozzá.

Általában ha csinálok valamit,próbálkozom,lebénázz,és ő csinálja meg,ha meg nem volt kedvem hozzá,akkor meg az volt a válasz,nem csak dögleni járjak oda,segítsek is.

Többször is szakítás szélén álltam,de nem mertem kimondani,de ő a fejemhez vágta,rengeteget veszekedtünk,sokat sírtam.

Azóta kiment külföldre dolgozni,6 hetente jár haza,egy hétre. Azt hittem kint nem fog menni a veszekedés,de nem,akkora veszekedést kavart,hogy sírógörcsöt kaptam,és unokatestvérem úgy lecseszte telefonban,hogy rárakta a párom a telefont. Unokatesóm,legjobb barátnőm sőt már anyám is utálja,nem értik miért vagyok még vele.

Ha ez szóba jön,akkor is veszekszik,mert rájuk hallgatok.

Egyszer megmondtam neki neten keresztül,hogy szakítani fogok,ha hazajön,erre visszavett egy szinten ezekből,bevallotta,hogy hülye volt,

de hét eleje óta kezdi elölről sajnos.


A lényeg az,szereti ha az van amit ő akar,azt akarja főzzek,mossak rá,suli után kijelentette az összeköltözést,ha megemlítem a továbbtanulást az se tetszik neki.

Nagyon féltékeny,a barátaimat bocsánat,de szarba sem nézi,viszont nekem az unszimpatikus családjával mindenhova mennem kell. Ha egyszer is megemlítem,hogy nem akarok menni,azt csinálsz amit akarsz,leordít és megsértődik,meg jön a miattam kell összevesznie mindenkivel...

Most jön haza pénteken és ballagásra kell menni valami rokonjáéra,ahol veszekedni akarnak. Már előre félek,a péntektől. Amióta kint nem hiányzik,néha azt is elfelejtem,hogy beszélni kell vele,naponta szoktunk neten,néha már unom is.


Van egy oldala,amit mai napig szeretek,amit megismertem,pont olyan amit kerestem,de ez a másik az csak szenvedés,meg az az igazság,sajnos nem állnak jól anyagilag emiatt is sokat ideges,amit rajtam vagy anyján vezet le néha. Nekem szexuálisan ő volt az első.


Viszont valamiért nem tudok vele szakítani,amikor ott lenne az esély,hogy kimondjam neki,megtorpanok,és elnézek neki mindent,és várom,hogy hátha változik valami,olyan lesz,mint az elején,de nem. Hét elején írt,hogy tervezi az eljegyzést,itt eltört nálam a mécses.


Annyira összezavarodtam,nem tudom mit csináljak,nem csaltam meg egyszer sem,de már elég,félek bármit is mondani,mert rögtön jön a negatív válasz,de nélküle

sem tudnám elképzelni mi lenne,lehet azért,mert

ez a leghosszabb kapcsolatom eddig.


Gondolkoztam azon,hogy ne beszéljünk minden nap,mert egy idő után ugyanolyan unalmas,mintha minden nap látnám,de ha ezt megmondanám,azt mondaná tuti csalom,pedig nem.

Szünetet nem kérhetek,mert nála nincs olyan.


Mit tegyek,a rokonok/barátok sürgetik a szakítást,már aggódnak értem,mert sokat sírok emiatt,néha még iskolában is rám jön,összezavarodtam,nem tudom,miért nem tudom,a szemében kimondani,hogy vége :(

Msn vagy sms formában meg nem lenne túl illendő közölni vele,de lehet,hogy az lesz,ha élőben nem sikerül.


2011. jún. 7. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakítanod kell vele!De komolyan!Tönkre tesz téged,és a szüleid,barátaid,azért siettetik a szakítást,mert aggódnak érted.Az hogy náluk mi a szokás,mit vár el tőled..ehhez nem fűznék semmit.Ők ilyenek.Engem az zavart,hogy a volt barátom családja semmit nem engedett nekem csinálni,mikor segíteni akartam,merthogy vendég vagyok.Pedig én nagyon szerettem volna.


Túlzottan magához láncol téged.Azért az összeköltözésben meg az eljegyzésben a te akaratod is számít(ahogy egyébként minden másban is kellene..).Érzelmileg sakkban tart téged és nem fog neked választást hagyni.


A továbbtanulásról beszéltél,tehát gondolom igencsak fiatal vagy.Még előtted áll az élet,tele lehetőségekkel.Ha tovább szeretnél tanulni,akkor ne habozz.Később ösztöndíjjal akár külföldre is kimehetsz egy fél évre,vagy esetleg 1 évre.Most kezdődik még csak a java..És ez a fiú visszatart téged.


Soha nem néztem jó szemmel az smsben,emailben szakítást,de ha nem megy máshogy(és ezekszerint nem megy máshogy),tedd meg így!


És elhiszem,hogy szereted még őt,legalábbis egy részét,de hidd el,hogy találni fogsz egy sokkal rendesebb fiút.

2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:23


Szia,köszönöm,hogy válaszoltál :)

Az igazság,hogy amikor nincs velem olyan könnyen kimondom,mások előtt is,hogy vége,de előtte nem megy,

és ezt nem értem,hogy miért :(

2011. jún. 7. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Hát, elég furcsa egy barátod van.

Nem tudom, hány évesek vagytok, de ez az egész szituáció az ő részéről gyerekesnek, neadjisten betegesnek tűnik.

Nem szabad ennyire senkit megfogni, és "lealázni", márha lehet ezt ennek nevezni.


Úgy veszem ki az írásodból, hogy Te már nem kötődsz ehhez a fiúhoz. Ha elhatározod, hogy szakítasz vele, akkor tedd is meg. Ne hátrálj meg. Semmi értelme. Hiszen úgyis minden folytatódik, nem igaz?


Írod, hogy nem is hiányzik. Jel, hogy a kapcsolatnak már semmi értelme. Az a fiú már soha nem lesz olyan mint volt.


Szóval szerintem lépned kell egy hatalmasat.

Sok sikert!:)

2011. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert szeretted őt és mert ő volt neked az első komoly kapcsolatod.Érthető,hogy fontos számodra.Nem tudod elképzelni,hogy mi lesz ha ő nem lesz.Azért is mert mikor találkoztatok,akkor ő pont olyan volt,mint amilyen embert te korábban kerestél és amilyen emberre vágytál.


Nekem is volt egy komoly kapcsolatom.Olyannyira komoly,hogy azt hittük örökké együtt maradunk..és mások is ezt gondolták..és ez nem a "mindig mindenki így gondolja" kategória.Tényleg komolyan így gondoltuk.Egymásnak lettünk teremtve stb stb. Mindig úgy éreztem,hogy rossz századba születtem,ő meg tipikusan olyan volt,mintha egy régi romantikus regényből lépne elő.Arról nem is beszélve,hogy én sose hittem igazán az előző életekben,de mikor őt megláttam és mikor beszéltünk,akkor tényleg úgy éreztem,mintha már ismerném valahonnan.


2 évig tartott a kapcsolat.Olyan helyre kerültünk,ahol idővel egyre nyilvánvalóbbá vált,hogy nem illünk össze,csak a szerelmünk elvakított ebben az egy dologban.Nagyon nehéz volt feldolgozni és elfogadni,hogy minden amit hittem,hogy az igazi,hogy vele szeretném leélni az életem,az köddé válik.


Szakítottunk,nagyon nehéz volt és fájdalmas és még mindig picit elszorul a szívem.Azt hittem soha nem fogok senkit így szeretni..és hogy soha senki nem fog engem úgy szeretni,mint a volt barátom.Tényleg nagyon szeretett.De 2 hónappal a szakításunk után találkoztam a jelenlegi párommal és azonnal beleszerettem.Úgy éreztem nincs jogom még szerelmesnek lenni,most lett vége a kapcsolatomnak,de az voltam.És ez csak egyre erősödött.Tényleg nem olyan,mint az előző kapcsolatom volt,de nem is rosszabb..csak más.


Úgyhogy vegyél erőt magadon,és mondd meg neki,hogy vége!Találkozol te még az "igazival"..ő nem az volt.


első válaszoló

2011. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első.


Sajnálom,hogy alakult,és sok boldogságot a jelenlegi párodhoz :) Azt hiszem megvárom,ha hazaért és leülök utoljára megbeszélni ezeket,de ha nem megy,mert ugyan az lesz a reakció,akkor elmondom neki,hogy sajnálom,de itt vége.

Csak attól félek még,hogy mivel nincsenek jó anyagi helyzetben a srác az életét is kidolgozza a pénzért,biztos rossz néven venne a szakítást,képes lenne az anyja rám fogni,hogy tönkre teszem a fiát,a pénzforrást,és sokáig hallgatnám még ezt.

Meg tudom,hogy ő olyan típus,aki vissza fog jönni,és könyörögni.


Köszönöm,hogy ismét segítettél :)


Kedves második neked is köszönöm,én 19 vagyok,ő 23.

2011. jún. 7. 17:32
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A barátod így első olvasásra egy arrogáns görénynek tűnik te pedig egy törékeny és értékes léleknek.

Dobd ki. Az értékes emberek mindig találnak párt, csak keresniük kell.

2011. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!