Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összezavarodtam, mit tegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, mit tegyek a kapcsolatommal? (Hosszú, ezért bocsánat)

Figyelt kérdés

Sziasztok(az X legyen a párom)

Nyáron leszünk másfél éve párkapcsolatban.

Eleinte szépen indult minden,de kb 3 hónapja vannak problémák.

Sokat veszekszünk ilyenkor olyanokat mond,amitől annyi rosszul érzem magam,hogy kitörik belőlem a sírás.

Pl:Miért van velem? Más már rég ott hagyott volna!

Hagyj békén,nem tudom miért szeretlek.

Meg ehhez hasonló dolgok.

Ő falun él,én városban. Nekem ő az első falusi párom,náluk az a szokás,hogy a nő végzi a háztartást.

A kedvéért elkezdtem én is minden ilyen dologban segíteni,de X annyit fűzz hozzá,hogy béna vagyok.

A másik az X nagy családdal rendelkeznek,gyakran

összeülnek és sütögetnek én furán érzem magam mert alapjában véve mindig is szégyenlős voltam,de már próbálok beszélgetni,X erre is ennyit mond,örül a változásnak,de még e téren is változnom kell.

Unokatestvérem és osztálytársam aki jó barátnőm már elég rég óta mondja,hogy hagyjam ott azt a zsarnokot.

Unokatestvérem fel is hívta egyszer,azóta ha náluk vagyunk azt hallgatom,hogy őket szidja.

Ha hazajövök pedig X-et szidja mindenki.

Az édesanyámmal sem jön ki jól a párom,de a hétvége óta én sem az övével,mivel leordított minket és nekem akkor volt elegem Xből és a családjából.


Úgy érzem X már nem annyira lelkes,mint eleinte,de állítása szerint,minden összeveszésünk után odajön és bocsánatot kér.

Egyszer már akart párom szakítani kb.a 6.hónapban,de én akartam és végül is kibékültem.

Februárban én akartam akkor X sírta vissza magát.


Mai napig bízom benne,hogy minden rendben lesz,meg a szeretet mindent legyőzz,de kezdek belefáradni.

Sokat idegeskedik a munka miatt,amit rajtam is szeret levezetni.

Tegnap megkérdezte szeretem-e mondtam hogy igen.

Ő azt mondta ő is engem,szerelemből.

Mégse látom a lelkesedést amit az elején X részéről.

A saját érzéseimmel sem tudom mi is a helyzet pontosan.

Belefáradtam a kapcsolatba,elveszíteni nem akarom,ragaszkodom hozzá,jó megölelni,de azt,hogy meghalnék érte,meg ha nincs velem hiányzik érzést nem érzem,azt mondják,ha nem beszélek ki vagyok virágozódva,de ha beszéltünk mindig meggyötört vagyok.

Nem akarom elveszíteni X-et,de elegem is van belőle egy szinten,legszívesebben sírnék,ha a kapcsolatunkra gondolok!

Most azon gondolkodom szakítsak,vagy próbálkozzak-e még :(

Aki esetleg volt ilyen helyzetben kérem írjon.


2011. máj. 2. 15:10
 1/2 napietus ***** válasza:

szerintem Ti nagyon sok mindenen különböztök, ez alapjában véve nem baj. komolyan el kell beszélgetnetek a kapcsolatotokról, mondd el neki mindazt, amit leírtál, meg ami még ezen kívül nyomja a lelked. ő is mondjon el mindent, amin szeretné, ha változtatnál. utána döntsétek el, ki mien tud változni, illetve melyik elvárásból tud engedni. ha tudjátok magatokat ezekhez tartani, akkor nincs gond, ha nem, akkor sajnos ennyi volt. mikor mi jegyesoktatásra jártunk, mondta az atya, hogy írjuk össze magunknak a másik 10 rossz tulajdonságát, vagy rossz szokását. ennyi mindenkinek van, tehát ha nem jön össze, akkor nem ismered. és ha ezekkel együtt is el tudod fogadni, akkor van jövője a kapcsolatotoknak. persze ez csak ODA-VISSZA megy. az nem jó, ahol mindig csak az egyik enged.


29/N

2011. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én voltam hasonlóban. nagyon megromlott a kapcsolat, folyamatos veszekedések, hasonló zsarnok sráccal a főszerepben. végülis ő oldotta meg a dolgot: kidobott (persze rettenetes durva módon, de ez más történet). én akkor nagyon kivoltam, azt hittem, belehalok, de utólag már hálás vagyok neki. iszonyatosan szenvedtem, de nem tudtam elhagyni, mert szerettem és optimista segg voltam, azt hittem, változik, jobb lesz. most persze, jó pár év után ő könyörög, de eszemben sincs visszamenni abba a pokolba vele. egy kapcsolatban a hullámvölgyek ellenére is boldognak kéne lenned. de ha folyamatosan csak a hullámvölgy alján vagytok, akkor az már nem hullámvölgy, hanem simán egy szakadék legmélye. onnan már nincs kiút. és számomra nagyon fontos a család tisztelete is, és még ha nem is bírom a barátom családját, akkor max kerülöm a témát, de nem hordom el őket mindennek. hosszú távon persze elengedhetetlen, hogy jól kijöjjek a családdal, de akkor el kell gondolkozni, hogy mi bajuk velem, és miért nem jövünk ki, és ha alapvető ellentétek vannak (más értékrendszer például), akkor az annyi is. miért TE változz meg? nem szeret úgy ahogy vagy? találj valaki olyant, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy, és nem kell átalakulnod. amúgy meg az egy dolog, hogy mondja, hogy szeret. a tettek sokkal jobban beszélnek, mint a szavak!
2011. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!