Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolta meg valaki igy? Esetleg hasonlo helyzet?

Figyelt kérdés

A velemenyetekre vagyok kivancsi mivel nemreg jottem ra arra milyen is igazan szerelmesnek lenni(legalabbis en igy gondolom),es h mas is igy van e ezzel.

Szoval az eddigi pasijaimmal nem voltam igy mint most,azt feltetelezem h magamnak meseltem be h igenis szeretem meg kerestem bennuk valamit ami szerint en kotodtem hozzajuk.De most mas,az ido amiota a mostani parommal vagyok mar lassan 6 honap es egyszeruen olyan mintha par nap lett volna minden amit eddig megeltunk es valahogy olyan termeszetes az egesz h o van nekem en pedig neki,termeszetesen szeretem de nem ugy mint eddig barkit,nem keresek semmit benne amit szeressek hanem teljesen joval rosszal ahogy o van.Volt meg valaki hasonlo helyzetben vagy jutott ilyen valtozashoz vagy nem is tudom h nevezzem.


2011. jún. 7. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én még ilyet nem hallottam.

Ilyen egyáltalán létezik?

2011. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én hasonlóan éreztem/zek volt barátom iránt...igaz mi kevesebbet voltunk együtt mint ti,de én is nála tapasztaltam meg az igaz szerelmet,amit másnál már nem fogok érezni):
2011. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hat oszinten en sem nagyon tudom elhinni de azt csak nem hazudtolhatom meg amit erzek es amire radobbentem.ami biztos az h eddig meg nem ereztem ezt amit most h az ido szinte repul meg ha tisztaban is vagyok a napokkal es eddig olyan volt mintha csak azert lettem volna valakivel mert nah ez igy szokas vagy mert ossze akart velem jonni en meg csak rabolintottam szinte erzesek nelkul
2011. jún. 7. 18:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Azthittem az a szerelem amiben vagyok, de az egyik csak plátói volt az én részemről (pedig 6 évig együtt voltunk) a másik pedig muszájból. A mostani páromnál éreztem azt, hogy hú ilyen boldog még sosem voltam, ez lenne a szerelem, mikor szárnyalok, mikor rózsaszín köd van még fél év után is ( az előzőknél egyáltalán nem volt rózsaszín köd időszak). 1,5 éve együtt vagyunk.
2011. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tehat akkor jol gondoltam h igazi szerelem mert kulonleges,mas szo erre nincs,nem olyan hetkoznapi.
2011. jún. 7. 18:55
 6/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon tokeletes szo h platoi volt eddig minden.en nem szeretnek visszajutni oda mert igy visszagondolva egy olyan platoi kapcsolat nem eri meg azt az idot amit raszanunk.es en teszek is rola h ez megmaradjon orokke mert egy ilyen kapcsolatot 1000 platoi sem karpotolhat vagy hellyettesithet
2011. jún. 7. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen van nyugi..

Ezt hívják igaz szerelemnek, amikor nem érdekel, hogy milyen hülyeséget csinál, nem érdekel ha valamit elszúr, nem érdekel ha vitatkozik, egyszerűen nem tudsz rá haragudni.

Az én volt párommal is ugyan ez volt, majd egyik napról a másikra szakítottunk :)

Tanácsként minden másodpercet jól jegyez meg, minden csókját vésd a szívedbe!

lehet nem lesz több ilyen.

2011. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

19:32

epp azert az nem ugy van h nem erdekel ha elszur valamit vagy hasonlo,pont figyelunk ezekre h ilyen ne legyen h nem erdekel semmi hanem a problemakat eggyut oldjuk meg,legyen barmirol szo,meg az is ha hulyeseget csinal megmondjuk a velemnyunket esetleg utana de legtobbszor elobb.szakitasra szerencsere nem hinnem h adodhat ok mert eleve egy kapcsolatnal mindig vannak ervek es ellenervek h mondjam igy de ha tenyleg igaz szerelem akkor atlepsz az ellenerveken

2011. jún. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!