Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Netes ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Netes ismerkedés esetén mennyire számít ez tolakodásnak?

Figyelt kérdés

Egy közösségi oldalon regisztrált egy lány, aki a képei alapján nagyon tetszik. Ez egy tematikus oldal, eredetileg NEM párkeresés a célja, bár jó páran biztosan ezért (is) vannak fenn, részben én is. Ilyenkor mennyire vennétek tolakodásnak, ha mégis írnék valami olyat, hogy "szép vagy", vagy valami kedveset, amiből kiderül, hogy tetszik?

Kort és nemet légyszi írjatok a válaszhoz! Köszi!


2011. jún. 7. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem venném tolakodásnak(várom a levelet:D)

Am szerintem a lányok többsége örülne neki,de csak ha nem minden képéhez írsz, elég egyhez bőven. 20/L

2011. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

1. Nem értem, miért nem lehet leírni azt, hogy a facebookról van szó.

2. Írj neki, de ennél azért valami bővebbet. Próba cseresznye.

2011. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert NEM a facebookról van szó, hanem egy TEMATIKUS közösségi oldalról. Tematikus közösségi oldalak pl. azokat az embereket gyűjtik össze, akiknek azonos a hobbijuk, így könnyebben összeismerkedhetnek és együtt szórakozhatnak.
2011. jún. 7. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Javasolhatnal nekem is egy ilyen oldalt!
2011. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2011. jún. 9. 10:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Azon múlik minden, h külsőre bejössz-e neki.
2011. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az utolsóval!

a lényeg hogy bejösz-e neki!

20/L

2011. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!