Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten való ismerkedés (?! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten való ismerkedés (?! )

Figyelt kérdés
Mi a véleményed róla?
2011. okt. 9. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó.
2011. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó lenne csak általában a távolság a bökkenő. Ha találok egy rendes, kedves, nem bulizós srácot biztos, hogy pár száz kmre arrébb él vagy pont annyira, hogy tarthatatlan legyen a kapcsolat. :/ :D


20/l

2011. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó. Csak ahogyan az utolsó válaszoló is írta, általában a távolság az egyetlen akadály. Ebből kifolyólag a közelmúltban már nem egyszer buktam orra sajnos...

21/f

2011. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Messziről jött ember azt mond amit akar.
2011. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Közelről jött is azt mond amit akar. :D
2011. okt. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Jó.

Viszont az első személyes találkozás az az első találkozás. Nem mehetsz úgy oda, hogy már régóta ismeritek egymást - mert akkor lesz meglepetés...

2011. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Walk With Me ***** válasza:

Jó, csak mint a 15:17-es leányzó is írta, bökkenő lehet a távolság. (amúgy egy kedvesrendesnembulizós srác vagyok éppen)


15:33-mal viszont nem értek egyet. Attól még, hogy betűk leütésével közlöd a gondolataidat, meg a lényed egy részét, még nem vagy idegen a másiknak. Én találkoztam így már 2 emberrel is. Egyikkel 1 év, a másikkal 1 hónap netes beszélgetés után, és tök felszabadultan beszélgettünk, mert igaz, hogy nem élőben ismertük egymást, de sok dolgot tudtunk már a másikról, és így jó volt. :)

2011. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lelkivilágodból valamit már lehet, hogy ismer... de pont, aki rejtegetni akar valamit, az nagyon könnyen megteszi az interneten - az első találkozásig. Itt ugye nem az a lényeg, hogy normális esetben mi lesz - hanem az, hogy a kevesebb, de súlyosabb hatású problémás esetben mi van? És azt hogyan kerüljük el?


Amúgy velem már volt olyan, hogy az első találkozásnál elmentem mellette, mert kizárólag 15 évvel régebbi képeket küldött.

2011. okt. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20/l, hol laksz? :D
2011. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek neten,sosem próbáltam és nem is fogom.
2011. okt. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!