Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, mit tegyek. Rákérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek. Rákérdezzek, várjak még? 17/L

Figyelt kérdés

Egy fiúról van szó, akibe "sikeresen" beleszerettem. Talán ilyen erősen még nem éreztem ilyesmit soha.

Lényeg a lényeg, a srác 2-3 héttel ezelőtt közeledett hozzám, gondoltam bármelyik pillanatban léphet.

Aztán megsérült. Mivel többféle dolgot is sportol, ezért nem igazán tud semmit sem csinálni. Borzasztó kedve van minden nap (elég lelkis), és már nem is érzem azt, hogy meglennének ugyanazok a gesztusai, mint a baleset előtt. (Nem halálos dologra kell gondolni!)

Fogalmam sincsen, hogy csak a rossz kedve miatt nem akar lépni, vagy azért, mert csupán egy szemfényvesztés voltam és már nem kellek neki. Ez alapján elég csúnyán behúzott a csőbe - mert én már beleszeretem.

Mit tegyek? Rákérdezzek? Ha igen, hogyan? Várjak még? Szívem szerint az utóbbit csinálnám, csak a bökkenő az, hogy mi van, ha addig teljesen elhanyagol?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 17. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem hagyj időt neki, ha ennyire fontos számára a sport, biztos rossz érzés most neki, h lesérült.. idegesítheti és talán most egy kicsit csak magát sajnálgatja.

Nem kell semmit tenned, viselkedj vele természetesen, ne nézegesd, ne járkálj utána, talán ez motiválni fogja arra, h még egy dolgot ne veszítsen el. Persze kedvesen mosolyoghatsz felé.

Ha már beszélő viszonyban vagy vele, akkor próbálj pozitivan hatni rá.

2011. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bánomisén ***** válasza:

A srácokat sokkal jobban ki tudja borítani, ha kizökkennek a megszokott tennivalóikból, mint a lányokat. Ilyenkor hagyni kell őket, hadd rendezzék el magukban a dolgot. Természetes, hogy nem te vagy most neki elsősorban a fejében, hanem saját maga.

Adj neki időt, szerintem nem húzott be a csőbe, egyszerűen csak változott az élete és most azzal barátkozik, az neki a legfontosabb - ez érthető is, ha belegondolsz.

2011. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat, én is hasonlóra gondoltam! A "női parák"... :)
2011. okt. 18. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!