Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem megelégelni, hogy minden fontosabb, mint én, és hogy rám csak ritkán jut ideje a barátomnak. Szeretem, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszakban persze érthető, hogy mindketten leginkább a tanulással foglalkozunk, de úgy gondolom, legalább napi fél órája juthatna rám... Szeretem még mindig (már másfél éve), de hogy hanyagol, azt egyre kevésbé tudom eltűrni. Szóltam már neki emiatt, de nem úgy tűnik, hogy változni akarna... Ha szakítok vele, azzal az én szívemet is összetöröm, de ez így nem mehet tovább. Mit tegyek?
2011. jún. 8. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Flegmázzál vele Te is,hátha észreveszimagát..


Ha meg nem,akkor te erre,ő arra...

2011. jún. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
csald meg velem
2011. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tanács jó, te is flegmázz vele, állíts neki tükröt, ilyen vagy, te szereted ha én is ilyen vagyok...?

viszont a vizsgaidőszak tényleg kemény, sok ember borzasztóan be tud stresszelni és nem veszik észre magukat, legyél kicsit türelmesebb, a vizsgaidőszakot mindenképp vészeljétek át!!

aztán írj hogy mi lett.!


("Ha szakítok vele, azzal az én szívemet is összetöröm.."

szerinted hagyná, elengedne?)

2011. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak???Ekkora hülyeséget???Akkor is szüksége lenne rád és jó lenne egyet szexelni a nap végén! Más után kezd érdeklődni és kész! Már bocs!
2011. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vizsgaidőszak nekem is mindig elég vészes időszak...:S

Nem rég a barátaimat veszítettem el majdnem...:S xD

De már megbeszéltük a dolgokat...

Próbálj kitartóbb lenni! :S Mást nem tudok mondani...

Próbálj vele beszélni, hogy ez így nem jó...Találkozzatok esténként 1-2 órára (nem feltétlenül a szexre gondolok...)

Akkor már úgy se nagyon tanul az ember...


Sok sikert és kitartást!!! ;)

2011. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!