Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan kívánom az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan kívánom az exem, ő is engem, de tudom hogy nem szabad megtennünk hisz ő már más lánynak is teszi a szépet. Bár még érez valamit irántam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

természetes hogy "más lánynak teszi a szépet", talán örökké Rád kéne várnia?

kívánod: nyilván komoly férfi, több 100.000 éve előfordul hogy egy nő kíván egy férfit.

kérdés, hogy miért ne szabadna megtennétek?

2011. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hétfőn találkoztam az exemmel, fél éve szakítottam vele, azóta nem láttam. Pénz miatt találkoztunk, de beültünk meginni egy sört, beszélgetni, stb. A végén náluk kötöttem ki... Nem kellett volna, bennem is, benne is megkavarta az érzéseket. Benne sajnos jobban, újrakezdésről beszélt, és nagyon rossz volt azt mondani neki, hogy biztos hogy nem. Úgy érzem, mintha kihasználtam volna, pedig eszembe sem jutott, hogy ez neki még ilyen szinten fontos...

Szerintem ne feküdj le vele, akármennyire is kívánod, csak a baj van belőle :S

23L

2011. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy miért nem tehetjük meg?azért mert tudom hogy nem egy alkalom lenne,másrészt meg már ő más lány felé hajlik,nem mondtam hogy rám kellene várnia,mert nem kezdjük újra annak ellenére hogy nem léptünk túl a dolgon...nem akarom úgy érezni hogy kihasznál...pedig szivem szerint megtenném):
2011. jún. 8. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:

1. az hogy nem 1 alkalom lenne, az nem érv vagy kifogás, hanem egy részlet.

2. mi ez a kihasználás dolog? ha nem kapcsolatot szeretnél vele csak együttlétet, akkor kölcsönösen NEM használjátok ki egymást. csak együtt vagytok. egyéb morális kérdés? -.-'

2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt értettem kihasználás alatt,hogy addig lennék én neki még a csajjal össze nem jön...
2011. jún. 8. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
ő is addig lenne neked amíg a sráccal össze nem jössz.
2011. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!