Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan bejön egy fiú, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan bejön egy fiú, a probléma csak az, hogy a barátnőm már hamarabb kiszemelte magának és szerelmes belé! Most mi a francot tegyek?

Figyelt kérdés
Kockáztassam a barátságunkat? A fiú nem tudja elképzelni hogy a bnőmmel legyen valami köztük, viszont nekem mostanában nagyon kedveseket ír..
2011. jún. 13. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Furcsa: A nők mindig barátságokat adnak fel és összevesznek fiúkon, de fordítva a srácok mindig meg tudnak egyezni egy csajon. :D


Ha ezt a lányt tényleg barátnődnek érzed és úgy gondolod hogy ezt ő is megtenné érted, akkor te is hagyd a srácot.

2011. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem Fanninak hívnak?
2011. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Srácok között él az a szabály, hogy barát csaja tabu, még akkor is ha csak ismerkednek.

Mivel te lány vagy, te összefogsz veszni a barátnőddel pár bókért :)

2011. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem csak srácok között él ez a szabály.... -.-

Nálunk a barátnőm (bnőim) EX-pasija, -JELENLEGI-pasija és -KISZEMELT-pasija abszolút TABU.

Mivel a barátságunk nagyon értékes, egy pasi sem ér annyit hogy felrúgjuk dolgot... Kimondatlanul tudjuk ezt az aranyszabályt.


A ti barátságotok nem érhet sokat, ne haragudj...


23l

2011. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor hagyom a francba.

Amúgy ne haragudj kedves utolsó, nem mondtam hogy a legjobb barátnőmről lenne szó. Csupán a barátnőm, így nem érzem azt a fontossági sorrendet az ő személyével kapcsolatban.

2011. jún. 14. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Fanninak hívnak vagy nem?
2011. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha nem a legjobb barátnőd, akkor más a helyzet. De attól függ milyen barát. Én minden esetre megpróbálnám megbeszélni a lánnyal a dolgot, ha közel álltok hozzá.


De nem irigylem a helyzetedet. De döntsd el magadban hogy megéri-e azért a fiúért odaadni a barátságodat.

2011. jún. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem Fanninak hívnak.


Hát igen, de rájöttem, hogy igazi barátnőm, szóval nem akarok olyan szemét lenni, hogy bármi módon is ártanék neki (:

Átgondoltam az egészet és nem ér meg nekem annyit ez a fiú, ha mégis akkor pedig van még rengeteg időnk, hogy kialakuljon ez a dolog, közben úgyis elrendeződnek a viszonyok.


15/L

2011. jún. 15. 08:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval mégis Fanni vagy,ribi:D
2011. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hogyha tényleg jó barátnők vagytok akkor meg kéne értenie :)de hogyha ezzel vége lenne a barátságotoknak akkor hagyd..van még időd:D
2012. júl. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!