Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova lett az erzelem? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lett az erzelem? Csak ugy eltunk, velem van baj?

Figyelt kérdés
Tegnap meg szerettem.Ma mar minden hibajat latom,zavar ahogy jar,zavar ahogy lelegzik is...minden zavar ami vele kapcsolatos.es nagyon szerettem,mar egy eve...most egyszeruen,nem tudom hova tenni magam.
2011. jún. 8. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
1 hét szünetet ajánlok kb. ha utána is ez lesz benned akk hagyni kell, ha változik az érzés hiányzik, akk csak hullámvölgy.
2011. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szerelem és a gyűlölet közel állnak egymáshoz...

Nem mindennapos, de megesik.


Tényleg szerelmes voltál? Nem csak nagyon akartál az lenni?


Mindenesetre ne rajta verjed le, ne játssz vele.

2011. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ma mar minden hibajat"


Én nem tudom, milyen szerelem az, mikor nem látjuk a másik hibáit. Én csak akkor tudok szeretni valakit, ha teljes egészében látom, a hibáival együtt és azokkal együtt szeretem.

Biztos szerelmes voltál?

2011. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen.
2011. jún. 8. 18:17
 5/6 A kérdező kommentje:
vagyis nem tudom.
2011. jún. 8. 18:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mert lányoknál/nőknél előfordul ilyen érzés, legalábbis elviekben (mivel fiú vagyok nem tudhatom biztosan). Ezt még egyetemi professzorok állapították meg, hogy a szebbik nemnél havonta jöhet egy időszak, mikor a párjuktól kicsit elhúzódnak, és a testiek kerülnek előtérbe, vagyis pl. vonzó lesz egy nagy szőrös, izmos fickó. Ilyenkor NEM SZABAD elhagyni a jelenlegi párját, mert ez tényleg csak 1 hét. Ha fiú vagy... Nos... Nem kizárt, hogy nálunk is van ilyen (nem szőrös pasikkal), én még nem találkoztam vele.
2011. jún. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!