Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak manipulál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selymesnyuszi kérdése:

Szerintetek csak manipulál és van érzelem mögötte?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok kívülállók véleményére.Van egy fiú akivel megismerkedtem.Ő nagyon akart engem.Vacsorák,ebédek,ajándékok,figyelem,kedvesség.A tenyerén hordott,nagyon komolyan gondolta.Én nem nagyon törödtem vele,eléggé sokszor késve válaszoltam az sms-ére,a telefonjára meg nem nagyon viszonoztam a figyelmét.Meg is mondtam neki,hogy ezt hagyjuk.Aztán 1 hét múlva taliztunk és egy komolytalan,összejárogatós dologban megállapodtunk,aztán bennem szép lassan elindult valami irányába.Ezt el is mondtam neki,de ő teljesen hűvösen elmondta,hogy nem akar már komolyat annyit szórakoztam vele.Egy hét múlva úgy is meggondolom magam.Van más csaj akivel randizgat és minden mást csinál.Jelenleg elfogadtam azt a komolytalan dolgot,de nagyon szeretnék vele lenni.Ő pedig éreztet,hogy nem akar,és ezt elég nyomatékosítva.Viszont amikor nem keresem keres,meg sms-t ir.Illetve amikor szabadnapom van mondja,hgy menjek le hozzá (persze fondorlatosan,ne hogy rájöjjek,hogy velem akar lenni),meg ilyen apró jelek.Ölelget,puszilgat nagyon érzelmesen.Most valójában mit akar szerintetek.Véleményt szeretnék.
2011. júl. 26. 19:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Dejavu..


Jesszus, mintha engem írtál volna le...1-2 apró dologgal eltérően!


1 dolog van csak elmondom én neked!


Nem bízik meg benned! Ő eleinte sokat keresett, sokat írogatott próbált hívni üzenetekkel bombázott, te meg Magyarul: Sz@rtál rá!Próbált kedves lenni veled, szeretett téged komolyat akart...de ez a bizalom elmult a részéről és ezzel együtt le is mondott már rólad!


Ahhoz neked sokat kéne bizonyítanod, hogy ő elhiggye azt, hogy te szereted őt, és ŐT akarod!


Most TE jössz!!! Légy kedves érdeklődő figyelmes, hívogasd, küldj neki sms-eket, próbálj vele minél többet találkozni! Nyerd vissza a bizalmát!!


Érezze, hogy ő kell neked nagyon!


Háát ennyi a gond :)

2011. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

jajj..kihagytam, hogy:


Nem manipulál, letett rólad, de szeret téged mint barátot! Hidd el neki ez nehéz volt hogy anno elutasítottad, és bele kellett törődnie abba, hogy max haverok vagytok.

De szerintem szeret..de nem úgy.


Ergo amit először is írtam tedd meg. Érd el hogy ne csak haverként szeressen!

2011. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Huh nagyon köszönöm.Nagyon jó hogy írtál.

Most pár napja elmondtam neki mit gondolok,hogy bizonyítani szeretnék,felfedtem az érzéseimet.Nem hatott.Figyelmes voltam egész héten.Szeretgettem.Azt mondta jobb lenne ha nem taliznánk az én érdekemben.Nála hagytam a kabátom.Tegnap is és ma is hívott,hogy a kabátom nem kell-e.Mondtam tegnap neki,hogy ráér a hétvégéig.Erre ma felhív és mondom neki szabadnapos vagyok.Ilyet mondd:Hát eljöhettél volna a kabátodért nyugodtan.Mikor tegnap mondtam neki,hogy ráér hétvégéig.És nem úgy mondta mint akinek útba van a kabátom,hanem mint aki látni akar.

Szóval én nagyon kiadtam magam.Az érzéseimet.

Mások azt tanácsolták inkább ne keressem.Legyek elérhetetlen számára.Akkor ha érdekelm kicsit is ő fog keresni.Az elmúlt két napban bejött.Szerinted ez nem jó taktika?

2011. júl. 26. 19:35
 4/30 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csajt akar mindenféleképp és téged se felejtett el. Van lány akivel randizgat és lesz másik is. Felejtsd el őt szerintem. Aki szeret valakit tényleg komolyan az legszívesebben nem akar barát lenni, vagyis lelépet volna és nem komolytalan járás lenne. Csak nyomul és flörtöl bárkivel csakhogy legyen csaja, ennyi.
2011. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!!


És, hogy miért????


Mert ezt akkor játssza el a lány amikor a kapcsolat elkezdődik, nem pedig akkor amikor, már ezen túl vagytok, és

Elsőre ő többet akart, nyomult megtett mindent, de neked nem kellett, aztán most rájöttél h még is kell! Szóval egyértelmű, hogy ez a taktika nem jönne be!


Miért is??? Mert elsőre sz@rtál rá, és ergo másodszorra is azt tennéd!! Nemde?? :) Ha logikusan végiggondolod.....


Szóval a helyedben 3 hónapot áldoznék erre a kapcsolatra!

3 hónapig, tedd ezt tovább!

DE!

- Ne kétségbeesetten akard.

- ne azt lássa, hogy nyalizol utána

- ne azt lássa, hogy rajta kívül más pasi nincs számodra


Légy határozott!!!!

Mindig magabiztosnak tűnj!

Légy mosolygós, tegyél úgy mint akinek Happy az élet!

Napi 1 sms és 3 naponta telefon az elég! Heti 2-3 találka elég!

Nem szabad túlzásba vinni.


Amikor vele vagy, bújjatok össze de ne nyald fald!

Öleljen át simogasson vagy simogasd te az ő karját pölö...

ÉS mond neki hogy ez olyan jó, ilyenkor nyugodt vagy és ezekben a pillanatokban boldognak érzed magad....hasonlók

2011. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy tudom,hogy az elején akart engem nagyon.Olyan odaadó volt,annyira kedves,csak nagyon megbántottam.Miattam még a lakhelyemre is költözött volna.

Szerinted akkor élni akar és nincs mód,hogy helyre hozzam?

2011. júl. 26. 19:47
 7/30 anonim ***** válasza:

De mondom 3 hónapnál többet ne szánj erre!!!


Azért állok csak melletted mellékesen....


Mert szereted őt nagyon , és nagyon kell neked annak ellenére, hogy először ezt nem láttad..És nem tudnál elszakadni tőle...Szereted! Csak ezért állok most melletted!

DE! 3 hónap után hagyd abba! ÉS szerintem véglegesen!!!!

2011. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2011. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő!nagyon köszi.

Sajna csak egy hónapom van,mert megy vissza oda ahol lakik.Nincs már miért maradni.Szóval bele kell húznom ha kell nekem ő.Megpróbálom.Ma már hivott.Akkor ne irjak ma már neki valami szép kedveset?

Az a baj én nem tudok ilyen taktikus lenni.

De ezek a dolgok nem rosszak amiket mondasz sőt...

2011. júl. 26. 19:50
 10/30 A kérdező kommentje:
24 leszek.És nem voltam még ilyen sz@r helyzetben...
2011. júl. 26. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!