Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt hallod vissza egy barátnődtől, hogy érdeklődött utánad, akkor mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Már volt randi is a csajjal, de furcsa a dolog, egyszer úgy tűnik, hogy ő is úgy érez mint én, egyszer pedig nem. Ezért kérdezném meg a barátnőjét, hogy neki mondott-e valamit. És gondolom úgyis elmondja... :D
2011. jún. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó barátnője, akkor úgysem fogja elmondani. Maximum tanácsot, segítséget nyújt, ha úgy van. De biztos, hogy elfogja mondani a lánynak. Egy bizonyos kor után ez talán egy kicsit gyerekesnek minősül. Szerintem inkább hívd el egy újabb randira. Csak érzed, hogy akar-e tőled valamit a lány, ha már úgyis randiztatok.
2011. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted ezt az egészet? Mármint randiztatok és aztán? Nem volt folytatás, vagy elküldött, hogy mégse akar tőled semmit, vagy jártatok egy darabig? És mit hallottál vissza egészen pontosan? Ha összefutsz vele valahol kedves veled, beszélgettek vagy inkább csak kínos csend van?
2011. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Randiztunk, majd rá 3 napra ő keresett, de pont nem volt nálam a teló, azóta hivtam kétszer, és semmi. Majd küldtem egy sms-t, hogy ha ráér szóljon, de semmi. Ma volt az utolsó iskolai napja ebben az évben, szóval nem találkozunk már menet közben sajnos. :S
2011. jún. 8. 22:06
 4/4 Lord Sad and Bad ***** válasza:
És hogy ment a randi? Mert a fenti jelek nem túl biztatóak.
2011. jún. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!