Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19-et betöltöttem és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-et betöltöttem és nem csókoloztam még. Barátom sem volt soha. Soha nem érdeklődött irántam egy fiú sem, soha nem hívtak randira. Mit tegyek? Hogyan keltsem fel az érdeklődésüket?

Figyelt kérdés
Átlagos vagyok, nem ronda. Már ott tartok, hogy kedvem sincs hozzá... lehet örök egyedüllétre lettem ítéltetve.
2010. dec. 17. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Járj el szórakozni, ismerkedj, légy bátor! Ugyanis a mai pasik abszolút nem kezdeményeznek!
2010. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Senki sincs örök magányra itélve még a legrondább csajok is összetudnak szedni valakit. Lehet hogy tetszel valakinek vagy valaki probál közeledni feléd de te észre sem veszed ha nem nézel jól körül,probálj meg ismerkedni ne add fel menj el barátnökkel mozdulj ki flörtölj hidd el onnan fog jönni ahonnan nem is várnád :)Csak légy körültekintö
2010. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

jársz olyan helyekre ahol ismerkedni tudsz,

mert ez fontos

pl ifjúsági gyülekezet, diszkó, kocsma stb stb

vannak barátaid,ha nincsenek, annak bocsi, de oka lehet a személyiségedben

mosolygós vagy,

ezek a krédések fontosak és ezek által tudok neked segíteni

2010. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sokan vannak még rajtad kívűl...,és vannak jóval idősebbek is így...

Nem tudom miért, de azt vettem észre,hogy a mai 19-20-21 évesek alig,nagyon nehezen találnak párt...Nem tudom mi van a korosztályunkba,de valami nagyon el van b*szva...


21/F

2010. dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Hasonló cipőben járok 23/F létemre.:(

Segítsünk már egymáson! : )

2010. dec. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Kezdj sminkelni és közösségi életet élni, emellett légy bbevállalós és nyert ügyed van :DDD
2010. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Velem is ugyan ez van. Egyszer akartak összehozni egy sráccal, de szegény... hiába mondták, hogy járni akar velem, semmit sem tett érte, nekem meg nagyon nem jött be, így én sem tettem érte semmit.

És egyáltalán nem biztos, hogy a személységében van baj ha nincs barátnője, társasága, nekem volt két nagyon jó barátnőm, de a középiskola után mind a kettő más városba ment, így aztán, ha egy évbe kétszer találkozunk már sokat mondtam, más társaságom meg nincs, akivel el lehetne menni szórakozni.

20/L

2010. dec. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

járj el ismerösökkel barátokkal szórakozni vagy csak emberek közé.

ott ugyis felfigyelnek rád!ne ülj otthon ez a lényeg,ha nincs kedved akkor is probálj erőt venni magadon és emberek közé menni.

(irigyellek-bárcsak 19 éves lennék és az életed élhetném)

2011. dec. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
mutass magadról 1 képet:)
2011. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is küldhetsz képet. Akárhogyan is nézel ki.
2011. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!