Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírnál 6 hónap távollétet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírnál 6 hónap távollétet, barátodtól, barátnődtől hogy csak 1 hónapban egyszer láthatjátok egymást?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Talán ki se bírnám, mert a jelenlegi helyzetben minden nap látjuk egymást, még ha csak 1 órára is.
2011. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát mi jelenleg heti egyszer találkozunk. De télen nagyon beteg voltam, ezért kértem, hogy ne jöjjön mert nem szeretném ha ő is beteg lenne. Rá másnapra annak ellenére, hogy nem találkoztunk ő is beteg lett, így 2 hétig nem tudtunk találkozni. Nagyon rossz volt, teljesen felborultak a napjaim, nem tudtam magammal mit kezdeni, azt se tudtam, hogy milyen nap van stb. Én nem bírnám ki!
2011. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kínlódva. De ha nagyon szeretem, akkor kibírnám.
2011. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 napietus ***** válasza:

én kibírtam, bár nem volt könnyű. a férjem dolgozott a Közel-Keleten mint mezőgazdasági szaktanácsadó, ez 8 hónapig tartott, általában 6 hetente tudott hazajönni. ki lehet bírni, szerintem egy stabil, jó kapcsolat simán kibírja. főleg ma már, amikor annyi módon lehet kommunikálni. inkább az volt nehéz, hogy nagyon aggódtam érte, mert ez egy elég instabil térség. amikor Kanadában volt, az sokkal jobb volt ilyen szempontból (mondjuk az eleve csak 3.5 hónap volt).



29/N

2011. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is azt mondanám h kibírom, anno így álltam hozzá, és nem bírtam ki...ezvan. kiszerettem belőle, ő is kevesebbet foglalkozott velem, én is, éltünk egymás mellett.Azért ne add fel, látod sokan bírják :))
2011. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kínlódva, valószínűleg folyton sírva, de kibírnám, mert szeretem!

4 évig csak hétvégente találkoztunk. A mai napig nem tudom, hogy bírtuk ki :)

2011. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
mondjuk én azért sírni nem sírtam, mert az igaz, hogy hiányzott, de örültem is nagyon a sikerének, és ez vígasztalt. de sokszor tényleg nehéz volt, szerencsére itt a családom, így nem voltam igazán egyedül. ez is fontos, mert akinek csak a párja van, az nyilván nehezeben bírja, ha hirtelen "légüres térben" marad.
2011. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
én örülnék neki
2011. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én 8 hónapja járok a barátommal és mivel másik országban élek eddig egyszer találkoztunk 7 hónap után:) és rettentően szeretjük egymást.persze,nehéz és kell hogy megbízzatok egymásban,de menni fog,gondolom rólad van szó ezért nagyon sok szerencsét és kitartást!:)
2011. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Másfél évig csak hétvégente találkoztunk, volt hogy 2 hétig nem, mert vagy beteg voltam, vagy ő volt beteg, vagy túlóráztam stb. Mindig én mentem a sráchoz autóval, így tudtuk csak megoldani, mert neki volt lakása, nekem meg közös szoba hugommal. 6 hónap?

Ha tudom hogy kettőnkért megy a dolog, és lesz belőle pénz amiből lakásfelújitás, stb-re telik, akkor kibírom. Ha havonta hazajöhet úgy könnyebb valamivel. Néha sirdogálnék, minél többet neten beszélnék vele ha lehetséges. Ha muszáj kibírnám. Nagyon imádom őt, de sajnos szerelemből nem lehet megélni. :(

2011. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!