Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lenne a kapcsolatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne a kapcsolatom a barátommal, ha bevallanám neki, hogy miket hazudtam, hogy lássa, hogy bízok benne?

Figyelt kérdés

Muszáj volt hazudnom,mert ha az igazat mondtam vna meg,akkor lehet,hogy már nem lennénk együtt.Egyik nap kérdezte,h hányszor hazudtam.Őszintén megmondtam...

Azt hiszi,hogy nem bízok benne.Elmondjam, vagy ne?


2010. jan. 18. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképp mondd el, bár már az lején elb.asztad
2010. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát jobb nem lenne a kapcsolatod.Szóval a saját érdekedbe ne mond el.De ha nem nagy hazugságok akkor el lehet mondani.

De magyarázd meg hogy miért volt muszáj hazudni.Az fontos.

Mindenre van ésszerű magyarázat. 21/f

2010. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak Neked nagy dolgok, Ő meg fel sem venné! De ha később mondod el, azzal elveszíted a bizalmát! Az én párom is titkolta az előző kapcsolataiban miket csinált, majd jó pár év után elmondta! Hát igencsak szarul esett! Ilyen témában hazudtál Te is?
2010. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
alapból nem kellett vna megemlítened, hogy hazudtál,akkor jobban bizna benned
2010. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan témában..
2010. jan. 18. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!