Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Egy 15 éves csajjal lehet komolyan tervezni párkapcsolatot vagy sem?

Figyelt kérdés
Szerintem ilyen korban még a lányok csak most kezdenek bele csöppeni abba,hogy milyen is a szerelem,a járás,a kapcsolat maga hogy van valakim.Elismerem van olyan eset,amikor megismerkednek,szerelmesek lesznek egymásba olyannyira hogy házasság a vége,de sokak szerint ez ritka.Nekik még kell a szórakozás,a flört,minnél több szép pasit ismerjek,de lehet tévedek.
2011. jún. 9. 12:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a barátnőm 16 éves korában összejött egy egyetemista sráccal. Akkor odáig volt érte. És elvoltak 3 évig. Már tudta a lány, hogy hol lesz az esküvőjük, kit hívnak meg, és a fiú is vele akart összeházasodni.

De a lány fölkerült az egyetemre és egyszer csak ráébredt, hogy ő még mennyire nem élt úgy igazán. Jött egy új srác aki csapta neki a szelet, a lányba meg felébredt a természetes kíváncsiság és le is lépett a gyerekkel szépen. A barátja meg még mindig a volt kedvest siratja.


Nem az a gond ,hogy összejöttök és tervezitek a jövőt, de egy fiatal lány már korán elkötelezi magát és akkor az neki nagy dolognak számít, meg menő lesz a társai szemében... egy ideig. De aztán később azt látja, hogy a többi lány aki szabad préda, az mennyi mindent megcsinálhat, amit ő már fiú mellett neccesen. És akkor már a párkapcsolat börtön nekik.

Már sok ilyet láttam.

2011. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
egyetértek veled.ha ráeszmél,hogy még nem élte ki magát vagyis hogy még nem akarja magát lekötni senkihez,akkor annak szakítás lesz a vége.az ilyen csajok előbb élni akarnak és aztán komolyan kezdeni valakivel kapcsolatot.
2011. jún. 9. 14:23
 13/19 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és simán bevállalnék egy komoly kapcsolatot. Mármint nem úgy, hogy az első randin megbeszéljük az esküvő részleteit, de nem zavarna, hogy nem flörtöltem 50 sráccal, bulizni pedig párban is lehet.
2011. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszi.értem.látom vannak kivételek:)
2011. jún. 9. 15:04
 15/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elcsépelten hangzik, de én személy szerint azért jönnék össze egy pasival, mert szeretem. Nem azért, mert jól néz ki. Szórakozni meg nem járok, mert nincsenek olyan "bulizós" ismerőseim, de nem is hiányoznak a bulik az életemből. A flört meg olyan dolog, hogy ha lenne valakim, akkor biztosan nem flörtölnék senkivel sem.

Tehát nem minden 15 éves lány ilyen, ahogyan leírtad, de sokak viszont igen. Ez teljesen a lánytól függ.

15/L

2011. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
pontosan ahogy irod,csak a lánytól függ.csak azért irtam a flörtöt mert ez a lány tetszik nekem,és ő olyan fajta hogy szivesen flörtöl akárkivel,ahogy mondta nekem barátkozni lehet,hiába volt barátja.
2011. jún. 9. 15:22
 17/19 A kérdező kommentje:
félek attól,hogy mellettem is ugyanúgy megtenné,vagyis flörtölni akárkivel..
2011. jún. 9. 15:23
 18/19 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok ismét. :)

Ha Ő ilyen flörtölgetős, akkor valószínű, hogy megtenné mellette is ezeket a dolgokat. De ezt akár egy 30 éves nő is megteheti, nem kor függő.

Ha gondolod megér egy próbát, ha mást nem rájössz, hogy mégsem kellett volna. (de akkor elmondhatod, hogy Te legalább megpróbáltad)

2011. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves vagyok, a barátom 18. Én mindig is komoly párkapcsolatot terveztem, de az első barátommal nem jött össze, mert megcsalt. Mi most fél éve vagyunk együtt. És én még nagyon sokáig vele szeretnék lenni. Legszívesebben örökre vele maradnék, de valószínüleg szüksége lesz még arra, hogy kiélje és kitombolja magát.


Szerintem igenis lehet egy 15 éve lánnyal komolyra tervezni. :)

2011. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!