Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy biztosan komolyan gondolja velem a kapcsolatot és hogy csak én létezem neki?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam a fiúkban és nagyon nehezen tudok bízni, 100%-osan pedig nem tudom meg tudok-e bízni még valakiben. Honnan tudjam, hogy nem csak álca az egész és csak megkedvelteti magát, hogy megbízzak benne és nyugodtan csajozgasson? Mik azok a jelek, tettek amik azt sugallják, hogy tényleg odáig van értem? /Amit nem lehet megjátszani... vagy mindent meglehet? :(/


21/L


2011. nov. 3. 20:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Még az elején tartunk a kapcsolatunknak...
2011. nov. 3. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kétségekkel állsz neki egy kapcsolatnak az nem vezet jóra.

Én csak azt tudom mondani, hogy ne tervezgessél egyenlőre semmit,csak élvezd az együtt töltött pillanatokat.Próbáld jól érezni vele magad,picit lazulj:) Élj:)


Majd ha eltelik egy kis idő(ez lehet akár félév is),akkor már előrébb leszel...

2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Geri1985 válasza:
77%
Én mint pasi mondom neked, ha már úgy érzed, hogy 100%-ban megbízol a párodban, akkor van baj. Ugyanis a legtökéletesebbnek tűnő kapcsolat is lehet a színfalak mögött szörnyű. Egyet tehetsz, szeresd ha már úgy érzed. Nem kell folyton gyanakodni sem, mert az megöli az viszonyotokat. Ha jön a baj akkor úgyis jönni fog nem tudsz mit tenni ellene. Egyértelmű jelek meg nincsenek. Mindenki máshogy fejezi ki az érzelmeit. Van aki egyfolytában hajtogatja, "szeretlek", de van akinek ezt ki sem kell mondania mert a másik ösztönösen érzi. Mindenkinek hagyni kell időt, hogy megmutassa magát.Hidd el mindenki a legjobb oldalát mutatja akkor amikor udvarol a másiknak, a hibák úgyis csak később fognak jelentkezni. És pont az a lényeg, hogy mennyire tudsz együtt élni annak az embernek a hibáival, akivel együtt vagytok. A nők mindig azt szajkózzák, hogy egy pasiban nem lehet megbízni, de akármennyire nem tetszik ezt mondhatnánk mi is pasik. Szóval hajrá, ha fiatal vagy akkor meg főleg. Lesz még annyi ember akit megismerhetsz!
2011. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!